15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Sophie Hedigerová

Vztahuje se k

Adamczyková ozdobila návrat do SP vítězstvím, Chourovo senzační tažení skončilo až ve finále

26.ledna » ČT24
Úřadující světová šampionka ve snowboardcrossu Eva Adamczyková ovládla ve Svatém Mořici hned svůj první závod v této sezoně Světového poháru. V kvalifikaci sice byla "až" třetí, ale ve vyřazovací fázi s lehkostí sobě vlastní triumfovala. Mezi muži s…

Adamczyková při letošní premiéře ve Světovém poháru zvítězila, Choura dojel čtvrtý

26.ledna » Český rozhlas
Mistryně světa ve snowboardcrossu Eva Adamczyková vyhrála ve Svatém Mořici hned svůj první závod v této sezoně Světového poháru. Ve velkém finále byl poprvé v kariéře její reprezentační kolega Kryštof Choura, který obsadil čtvrtou příčku.

Jako lavina. Adamczyková se přiřítila ze StarDance a smetla všechny soupeřky

26.ledna » Deník.cz
Královna tanečního paketu už zase vítězí na zasněžených svazích. Snowboardcrossařka Eva Adamczyková se přiřítila ze StarDance do Světového poháru jako lavina a okamžitě smetla všechny soupeřky. Úřadující světová šampionka vyhrála hned svůj úvodní zá…

Úžasný comeback. Adamczyková návrat do SP ve snowboardcrossu ozdobila výhrou

26.ledna » Aktuálně.cz
Mistryně světa ve snowboardcrossu Eva Adamczyková vyhrála ve Svatém Mořici hned svůj první závod v této sezoně Světového poháru.