Philip Grubauer

Vztahuje se k

SESTŘIHY NHL: Kubalík proti Chicagu pálil i nahrával. Mrázek se zranil

22.října » iSport.cz
Hokejový útočník Dominik Kubalík překonal v NHL Petra Mrázka, navíc přihrál na gól, ale s Detroitem podlehl v Chicagu 3:4 v prodloužení. Hostům nestačila ani asistence Filipa Hronka. Mrázek odchytal jen první dvě třetiny, během kterých kryl 15 střel…

NHL je obrovský fofr. Stále se rozkoukávám, říká brankář Pavel Francouz

23.ledna » Deník.cz
Léta patřil k nejlepším českým brankářům, ale na svou šanci mezi absolutní hokejovou elitou si musel trpělivě počkat. Vyplatilo se. Po ročním otrkávání na farmě patří Pavel Francouz v letošní sezoně NHL k nejlepším dvojkám celé soutěže. Statistiky m…