Jan Gazdík

Vztahuje se k

Střelec byl po zuby ozbrojen, použil vysoce přesnou pušku

22.prosince » Seznam Zprávy
Zbraň, s níž střelec v centru Prahy zabíjel, přijde na desítky tisíc korun. Je určena pro sportovní střelbu a její prodej vyžaduje zbrojní pas a schvaluje ho policie.

Otěže převzal zkušený Karel Dolina, začal ve velkém stylu

11.října » idobryden.cz
Kouč Jan Gazdík v Uherském Brodě skončil. Klub se s ním ze dne na den rozloučil, jeho angažmá skončilo po vzájemné dohodě. Na osiřelou lavičku třetiligových fotbalistek ČSK usedl velezkušený Karel Dolina, který v minulosti trénoval ženy Bohuslavic, …

Po nadějném startu přišel debakl

13.září » idobryden.cz
Fotbalistky ČSK Uherský Brod po třetiligové premiéře v Kralicích na Hané, kde nebyly daleko od zisku cenného bodu, nestačily doma v krajském derby na favorizovaný Zlín. Svěřenky kouče Jana Gazdíka polkly jedenáct hořkých pilulek.

Broďanky jsou třetiligové!

28.června » idobryden.cz
Fotbalistky ČSK Uherský Brod se dočkaly, v nové sezoně si poprvé v desetileté historii zahrají moravskoslezskou ligu. Favoritem třetí ligy je Zlín, tým kouč Jana Gazdíka však nemíní hrát druhé housle, soupeře chce potrápit.

Drží druhý flek a vyhlíží nabídku na historický postup

1.června » idobryden.cz
Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod kráčí mílovými kroky za obhajobou druhé příčky, když bez větších problémů udolaly Mostkovice. Na přírodní trávě v Havřicích vyhrály přesvědčivě 4:0, soupeřky kladly odpor jen dvacet minut.

Navlékly čtvrtý korálek

24.května » idobryden.cz
Fotbalistky ČSK Uherský Brod pokračují ve vítězném tažení. Už počtvrté za sebou vyhrály na Hané, kde se dvěma góly blýskla Andrea Adamíková. Svěřenky kouče Jana Gazdíka si tak v divizní tabulce drží druhé místo.

Hanačky zlomila Psotková

20.května » idobryden.cz
Fotbalistky ČSK Uherský Brod si připsaly cenný skalp. Na hřišti v Havřicích totiž porazily soupeřky z Hané a vystřídaly je na druhém místě průběžné tabulky divizní soutěže. O vítězný gól se postarala devět minut před koncem Kristýna Psotková.

Odpor soupeřek zlomila Psotková

10.května » idobryden.cz
Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod si až po zlepšeném výkonu ve druhém poločase připsaly do tabulky povinné tři body. Střelecky se blýskla Kristýna Psotková, která soupeřkám za dvacet minut nasázela čtyři góly.

Broďanky soupeřky přestřílely

21.dubna » idobryden.cz
Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod start do jarních odvet zvládly, v zápase bohatém na góly přestřílely Březůvky 5:3. Svěřenky kouče Jana Gazdíka si tak připsaly povinné tři body, které je udržují ve hře o čelo tabulky.

Bronz je minimum, potrápí vedoucí tandem?

16.dubna » idobryden.cz
I když divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod na postup nemyslí, chtějí v jarních odvetách ještě znepříjemnit život vedoucímu tandemu Holešov, Prostějov. Cílem týmu pod vedením trenéra Jana Gazdíka je minimálně udržení stávající bronzové pozice.

Zimní přípravu absolvují i talentované žačky

10.března » idobryden.cz
Konec lenošení, divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod zahájily přípravu na jarní odvety, ve kterých chtějí zaútočit na stříbrnou pozici. Po bezmála čtyřměsíční pauze na umělé trávě stadionu Lapač poměřily síly s dorostenci TJ Sokol Kostelany nad Mora…

Novinář: Pavlova role v NATO se někdy přeceňuje, ale byla to obrovská škola

24.ledna » Seznam Zprávy
Dva soupeři o Hrad, dvě velké kariéry. Zatímco Andrej Babiš vybudoval obří firmu, Petr Pavel zastával nejvyšší vojenské funkce. Jeho porevoluční dráhu - od mise v bývalé Jugoslávii až po NATO - mapujeme s novinářem Janem Gazdíkem.

Tato informační stránka o Jan Gazdík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Gazdík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes