Marcos Freitas

Vztahuje se k

Stolní tenisté prohráli v osmifinále mistrovství Evropy s Portugalskem 0:3

14.září » iDNES.cz
Čeští stolní tenisté prohráli v osmifinále mistrovství Evropy družstev s Portugalskem. Jediný set v Malmö získal Tomáš Polanský, Lubomír Jančařík i Pavel Širuček podlehli svým soupeřům 0:3. Ženy nastoupí v boji o čtvrtfinále od 19:00 proti Itálii.

Oman Open: Kamal Achanta a Hitomi Sato

15.března » pinces.cz
Turnaj kategorie Challenge Plus v Ománu vyhrál Ind Kamal Sharath ACHANTA. Ve dvouhře žen uspěla Japonka Hitomi SATO. Slovenský reprezentant Lubomír PIŠTEJ se Srbem Aleksandarem KARAKAŠEVIČEM pak společně vyhráli čtyřhru mužů.

Liga Mistrů: Ostravské TTC nestačilo na Wels, z Čechů bodoval jen Pavel Širuček

18.října » pinces.cz
Ani ve druhém kole skupinové fáze Ligy Mistrů se nepodařilo ostravskému TTC zvítězit. Za polský celek Bogoria Grodzisk Mazowiecki ale bodoval Pavel ŠIRUČEK, který porazil Rumuna Cristiana PLETEU. Nicméně na vítězství polského týmu to proti Saarbrück…

Tato informační stránka o Marcos Freitas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcos Freitas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes