Antoine Benoist Francouz

Vztahuje se k

V Táboře kraloval favorit van der Poel, Nash se nedařilo

16.listopadu » Týden.cz
Závod Světového poháru cyklokrosařů v Táboře vyhrál favorizovaný Nizozemec Mathieu van der Poel. Nejlepší z Čechů Michael Boroš dojel dvaadvacátý, hned za ním skončil Jan Nesvadba.

Cyklokrosařce Nash závod v Táboru nevyšel, dojela osmnáctá

Nash táborský závod SP cyklokrosařek nevyšel, dojela osmnáctá

16.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Tábor - Vedoucí žena seriálu Světového poháru v cyklokrosu Kateřina Nash dojela v domácím závodě na trati v Táboře osmnáctá. Závod ovládly Nizozemky, vyhrála Annemarie Worstová....

Junior Zatloukal byl v domácím závodě SP cyklokrosařů třetí

Tábor - Junior Jan Zatloukal dojel třetí v závodě Světového poháru v cyklokrosu v Táboře. Sedmnáctiletý závodník se tak dočkal v elitním seriálu prvního umístění na stupních vítězů....