Eliška Bártková

Vztahuje se k

Moravian Open na Svinci svědčil domácím discgolfistům

10.října » TV Polar
Na Svinci se konal turnaj, který byl závěrečnou zastávkou nejvyšší české discgolfové soutěže. Do výsledkové listiny se výrazně zapsali i hráči domácího klubu.

Úspěšní sportovci města Nový Jičín za rok 2021

25.května » TV Polar
Nový Jičín ocenil nejúspěšnější sportovce města za rok 2021. Mnozí z nich nejenže svými výkony reprezentují svůj klub a město, ale i Českou republiku.

„Na mistrovství světa se mi z pozice outsidera velmi dařilo," uvádí v rozhovoru juniorský mistr Jakub Theo Dostál

1.dubna » pres.upmedia.cz
Discgolf je malý sport, který si zatím hledá své místo v českém sportovním rybníčku. Jakub ho začal hrát se svým bratrem jen pro zábavu, dnes jezdí po světě a hraje nejprestižnější turnaje. Reprezentoval Českou republiku na discgolfovém mistrovství …

DOPIS ČTENÁŘE: Novojičínští discgolfisté ovládli mistrovství

Osmnáct jamek a 150 hráčů. Mistrovství České republiky v discgolfu Uničov 2020 začalo. Ve třech kolech se po tři dny snaží každý zahrát co nejlepší výsledek. Každý hod je důležitý.

Finále discgolfové ligy na Svinci patřilo domácím, posbírali zlato a stříbro

Na Svinci se konal turnaj, který byl závěrečnou zastávkou 1. ligy v discgolfu. Do výsledkové listiny výrazně promluvili i hráči domácího klubu. Pyšnit se mohli zlatem a stříbrem.

Finále discgolfové ligy na Svinci patřilo domácím

Novojičínští discgolfisté v závěru ligy zazářili, na náročném domácím Svinci získali medaile

3.října » TV Polar
Na novojičínském kopci Svinec se konal turnaj, který byl závěrečnou zastávkou 1. ligy v discgolfu. Do výsledkové listiny výrazně promluvili i hráči domácího klubu. Pyšnit se mohou zlatem a stříbrem.

V závěru discgolfové ligy zářili novojičínští hráči, na Svinci posbírali několik cenných kovů

Jaroslav Bába - Český atlet (skok do výšky)