Tobias Alm

Vztahuje se k

Němka Kinková ve finiši předčila Slovenku Kapustovou. Češi se v masácích na MS juniorů do desítky neprodrali

29.února » ČT24
Závod s hromadným startem biatlonistek na juniorském mistrovství světa v Otepää vyhrála Němka Julia Kinková těsně před Slovenkou Emou Kapustovou. Mužské klání se stalo norským soubojem. Vyhrál bezchybný Sivert Gerhardsen před vítězem sprintu Isakem …

Závod s hromadným startem na MS juniorů ovládli Norové, Abrahám byl čtrnáctý

Závod s hromadným startem biatlonistů na mistrovství světa juniorů v Otepää se stal norským soubojem. Vyhrál bezchybný Sivert Gerhardsen před vítězem sprintu Isakem Freyem a Tobiasem Almem. Nejlepším z Čechů byl čtrnáctý Luděk Abrahám. Nyní je v Est…

Tato informační stránka o Tobias Alm zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tobias Alm" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes