nových článků - klikněte pro zobrazení

Bohumil Háj

Vztahuje se k

O víkendu byly závody ve všech oblastech

Poslední květnový víkend byl plný oblastních závodů (bylo jich 14), oblastní závody se konaly ve všech oblastech.

Víkendové oblastní závody

Po dvoutýdenním půstu, kdy byly oblastní závody je ve sporadickém počtu, je poslední květnový víkend plný oblastních závodů (je jich 14), oblastní závody jsou ve všech oblastech.

Rumpál vyhráli Čechová a Jonáš

Třídenní závody s názvem Rumpál uspořádal oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice. Centrum bylo v areálu fotbalového hřiště v Přečkovicích.

Druhé vítězství Rolliera ve Zdislavě

Duhým závodem žebříčku B-Čechy byla klasika v lesích v okolí obce Zdislava. Na startu bylo přes 1300 závodníků.

Druhé vítěztství Rolliera ve Zdislavě

České štafety úspěšné na CEYOC

Závěrečným závodem Středoevropského poháru dorostu byly štafety. Náš dorostenecký výběr si v nich vedl úspěšně.

Štafety SK Žabovřesky nejlepší ve Smolkově

V neděli se konal druhý závod Českého poháru štafet s centrem ve Smolkově. Závodu štafet vévodily týmy SK Žabovřesky, které vyhrály v mužích, ženách i dorostencích.

Kozákovi ovládli klasiku ŽB v Háji ve Slezsku

OOB TJ Baník Ostrava uspořádal v Háji ve Slezsku Mistrovství Moravy na klasice, které se počítalo jako první kolo do žebříčku B-Morava. V ženách byla nejlepší Zdenka Kozáková, v mužích její manžel Osvald.

Tato informační stránka o Bohumil Háj zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohumil Háj" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes