Oficiální stránka sekce orientačního běhu Českého svazu orientačních sportů

Publikuje:

4,9 položek/týden

Orienťák je v Kitlu doma, stejně tak orienťáci

14:13
Kitl Český pohár v OB má za sebou první kolo a šťávu do něj vlévají jak závodníci, tak letošní partner firma Kitl.

Nočními šampiony Kosová a Nykodým

14.dubna
V sobotu večer se v Petřvaldě uskutečnilo Lucifer Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním orientačním běhu. V ženách získala mistrovstký titul Denisa Kosová, v mužích vyhrál Miloš Nykodým.

Novinky ORIS jaro 2024

14.dubna
Jarní závodní sezóna již začala a systém ORIS byl opět inovován tak, aby pořadatelům i závodníkům maximálně zpříjemnil jejich činnost. V následujícím článku se seznámíte s aktuálními novinkami.

O víkendu pokračují oblastní závody

11.dubna
Na severu Moravy se konají o víkendu dva celostátní závody (noční šampionát a krátká trať Českého poháru), ale i v oblastech je připravena celá řada závodů.

Mistrovství ČR v nočním OB

11.dubna
Začíná letošní sezóna celostátních závodů! V sobotu večer proběhne v Petřvaldě Lucifer Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním orientačním běhu.

CEYOC: české štafety úspěšné

5.dubna
Štafetami byla zahájen Středoevropský pohár dorostu (CEYOC) v Maďarsku. České týmy si vedly velmi dobře, patřilo jim vítězství ve třech kategoriích (W16, W18 i M18), pouze v M16 skončila nejlepší česká štafeta druhá.

17 o-závodů o víkendu v oblastech

4.dubna
Velká porce oblastních závodů je připravena na první dubnový víkend. V sobotu je jich na pořadu 15, v neděli pak zbývající dva.