Adam Číp

Vztahuje se k

Pákaři se utkali v Novojičínské tlapě, ty nejlepší teď čeká evropský šampionát

1.června » TV Polar
V Novém Jičíně se konal další ročník závodu, ve kterém účastníci poměřili síly svých rukou. Turnaj s názvem Novojičínská tlapa byl zároveň součástí české extraligové soutěže v armwrestlingu.

Sílu paží mužů i žen prověřila Novojičínská tlapa

26.července » TV Polar
Sílu paží mužů, žen i juniorů prověřil závod Novojičínská tlapa. Pořádal jej zdejší armwrestlingový klub. Závod byl součástí české extraligové soutěže

Nový Jičín hostil Visegrad v armwrestlingu, nechyběli ani světoví medailisté

28.února » TV Polar
Armwrestlingový klub Nový Jičín byl pořadatelem mezinárodní soutěže juniorů. Sílu svých paží poměřili chlapci a dívky ze tří evropských zemí. Nechyběli ani medailisté ze světového šampionátu.

Osm zlatých, sourozenci Polákovi byli k neudržení

5.prosince » idobryden.cz
Extraliga armwrestlingu zvedla oponu! A borci Armwrestling clubu Hluk do ní vtrhli jako uragán, když v Novém Městě nad Metují vybojovali 12 cenných kovů, včetně osmi zlatých! Na východě Čech se přitom představila jen čtyřčlenná výprava. Její nejzáři…

Dva bronzy pro Novojičíňáky! Členové armwrestlingového klubu zazářili na mistrovství světa

11.listopadu » TV Polar
Novojičínský armwrestlingový klub za sebou zanechal výraznou stopu na mistrovství světa. Sedmičlenou českou reprezentaci tvořili dva jeho členové a oba vybojovali bronzové medaile.

Na MS v armwrestlingu zacinkaly Novojičíňákům dva bronzy

Na MS v armwrestlingu zacinkaly dva bronzy

Novojičínský armwrestling má bronz z ME

13.června » TV Polar
Armwrestling je sportem, který se z “hospodské páky” propracoval až do soutěží světové úrovně. Z Mistrovství Evropy v Řecku si teď čtrnáctiletý Novojičíňák přivezl bronzovou medaili.

Novojičíňák získal bronz na ME v armwrestlingu

12.června » TV Polar
Armwrestling je sportem, který se z “hospodské páky” propracoval až do soutěží světové úrovně. Z Mistrovství Evropy v Řecku si teď třináctiletý Novojičíňák přivezl bronzovou medaili.

ME v “páce” bude mít novojičínské zástupce

6.května » TV Polar
Armwrestling, česky řečeno páka, je sportovní odvětví, která má v Novém Jičíně svůj klub. Dva jeho zástupci nyní míří na mistrovství Evropy do Řecka.