Jaromír Bělůnek

Vztahuje se k

Město vyhlásilo úspěšné sportovce za rok 2022, TOP ocenění získal reprezentační plavec

6.června » TV Polar
Nový Jičín ocenil nejúspěšnější sportovce za rok 2022. Hlavní cena, pamětní plaketa s titulem “Sportovec roku”, putovala do rukou několikanásobného juniorského mistra České republiky v plavání.

Město vyhlásilo úspěšné sportovce za rok 2022

2.června » Nový Jičín
Město Nový Jičín každoročně oceňuje úspěšné sportovce města za dosažené sportovní či trenérské výkony a za mimořádné zásluhy o rozvoj sportu. Slavnostní předání ocenění nejlepším sportovcům města za rok 2022 se konalo ve čtvrtek 1. června 2023 v pro…

Pákaři se utkali v Novojičínské tlapě, ty nejlepší teď čeká evropský šampionát

1.června » TV Polar
V Novém Jičíně se konal další ročník závodu, ve kterém účastníci poměřili síly svých rukou. Turnaj s názvem Novojičínská tlapa byl zároveň součástí české extraligové soutěže v armwrestlingu.

Pákaři dorazili z Mistrovství světa v Turecku, kde laťka armwrestlingu stoupala

V pátek 21. října přiletěla Česká reprezentace s Mistrovství světa v Armwrestlingu. Letošní šampionát se pořádal v Turecké Antalyi. Jak Turci už před rokem slibovali, že tohle mistrovství světa bude nejlepší, nejkvalitnější a všichni z něj padnou na…

Novojičínští pákaři patří mezi špičku, své kvality chtějí ukázat na domácím závodě

9.července » TV Polar
Novojičínský klub armwrestlingu potvrdil, že stále patří mezi špičku. Na mistrovství České republiky vybojoval několik umístění v TOP trojce, včetně jedné zlaté medaile.

Pákaři z Nového Jičína uspěli na mistrovství republiky

4.července » TV Polar

Silné paže trénují sportovci na pódiu amfiteátru

28.srpna » TV Polar
Novojičínský tým armwrestlingu potvrdil, že patří mezi republikovou špičku, a to i v juniorských kategoriích. Posbíral medaile na mezinárodních závodech na Slovensku. Na novou sezonu teď sportovci trénují především venku.

Dva bronzy pro Novojičíňáky! Členové armwrestlingového klubu zazářili na mistrovství světa

11.listopadu » TV Polar
Novojičínský armwrestlingový klub za sebou zanechal výraznou stopu na mistrovství světa. Sedmičlenou českou reprezentaci tvořili dva jeho členové a oba vybojovali bronzové medaile.

Na MS v armwrestlingu zacinkaly Novojičíňákům dva bronzy

Na MS v armwrestlingu zacinkaly dva bronzy

Novojičínský armwrestling má bronz z ME

13.června » TV Polar
Armwrestling je sportem, který se z “hospodské páky” propracoval až do soutěží světové úrovně. Z Mistrovství Evropy v Řecku si teď čtrnáctiletý Novojičíňák přivezl bronzovou medaili.

ME v “páce” bude mít novojičínské zástupce

6.května » TV Polar
Armwrestling, česky řečeno páka, je sportovní odvětví, která má v Novém Jičíně svůj klub. Dva jeho zástupci nyní míří na mistrovství Evropy do Řecka.