ženskýweb.sk

URL:

http://zenskyweb.sk

Catalog:

Lifestyle → Ženy a muži

Publishes:

6.5 items/day

Víťazka Superstar Tereza Mašková: Jej nový singel vám spôsobí zimomriavky

22:33
Po minuloročnom debutovom singli New Me predstavuje aktuálna držiteľka titulu Československá SuperStar Tereza Mašková svoj prvý singel v češtine. V novinke Žár burcuje fanúšikov, aby sa nedali zraziť...

Slnečnice spúšťajú predaj poslednej etapy najatraktívnejšej zóny Viladomy

19:48
V najväčšej bratislavskej novopostavenej rezidenčnej štvrti Slnečnice z dielne CRESCO REAL ESTATE odštartoval predaj štvrtej a poslednej etapy zóny VILADOMY. Etapa pozostávajúca z piatich bytových...

Manželstvo po slovensky - peniaze, peňáze, peneži

17:00
Keď si po siedmich rokoch spoločného života povedali, že vzťah medzi nimi neklape, vyzeralo to, akoby sa nudili a manželské krízy sú predsa moderné...

Poriadkumilovná Madonna priznala, čo jej strpčuje život

14:23
Americká speváčka Madonna si myslí, že trpí obsedantno-kompulzívnou poruchou (OCD), nemá totiž rada neporiadok vo svojom dome. Tiež priznala, že deti jej pri upratovaní nepomáhajú.

Príležitosť, ktorá sa neodmieta. Buďte súčasťou letnej edície BMD!

14:23
Ochutnaj svoj lahodný mikrodrink Waterdrop na Bratislavských módnych dňoch 20.6. na Hlavnom námestí v Bratislave. Waterdrop ťa bude čakať pri fontáne Roland.

Známa značka pre mladých otvára svoju prvú vlajkovú predajňu v Bratislave!

13:02
Známa značka VERO MODA, otvorila svoju prvú kamennú predajňu na Slovensku. Štýlový obchod nájdete v našom hlavnom meste.

Nezabudnite na nich: Dnešný deň by sme mali stráviť v spoločnosti otca

13:02
Dnešok by sme mali stráviť v spoločnosti otca, po celom svete totiž oslavujú svoj Medzinárodný deň. Môžeme s ním podniknúť výlet, zahrať si šach, podebatovať o knihe alebo mu pripraviť malé...

Slovenka 24/2019

11:44
Nová Slovenka opäť ponúka bohatý obsah. Prečítate si zaujímavé rozhovory, ale aj pútavé príbehy. Novú Slovenku si môžete zakúpiť už tento pondelok.

Medzinárodný deň otcov – oslávte ho spolu so svojím super tatom

10:28
Deň otcov sa oslavuje vo svete od roku 1910. Tretia júnová nedeľa tak bude opäť patriť mužom, ktorí majú svoje nenahraditeľné miesto v mnohých rodinách.

Skvelá správa! Taylor Swift vydá album Lover

9:14
Americká speváčka Taylor Swift vydá album Lover. Novinka sa dostane na trh 23. augusta. Interpretka z novinky predstavila skladbu You Need To Calm Down.

Zuzana Čaputová: "Chcem vám slúžiť, nie vládnuť."

16.June
Zuzana Čaputová v sobotu 15. júna zložila prezidentský sľub a počas slávnostnej inaugurácie sa ujala úradu. Inauguráciu prvej slovenskej prezidentky sprevádzali pozitívne prejavy jej priaznivcov, ale...

FOTOREPORT: Zuzana Čaputová v uliciach Bratislavy. Kam smerujú jej kroky?

16.June
Zuzana Čaputová, už ako úradujúca prezidentka, má dnes naozaj náročný program. V uliciach Bratislavy ju vítajú stovky nadšených ľudí. Náš fotograf Ramon Leško bol tiež pri tom.

Veľký deň pre Slovensko, veľký deň pre slovenskú módu

16.June
Dnes sa uskutočnila inaugurácia prezidenta Slovenskej republiky. Táto udalosť je o to výnimočnejšia, že na túto pozíciu prvý krát v dejinách Slovenska nastúpila žena.

Na inaugurácii našej novej prezidentky nechýbali ani jej krásne dcéry

16.June
Dcéry novozvolenej prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej vyzerali na inaugurácii svojej mamy ako princezné. Ktorý známy návrhár ich obliekol?

Zuzana Čaputová sa stala novou hlavou štátu

15.June
Zuzana Čaputová sa stala prezidentkou Slovenskej republiky. Ide o piatu hlavu štátu v histórii moderného samostatného Slovenska. Svoj sľub zložila do rúk predsedu Ústavného súdu SR Ivana Fiačana.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes