zastolom.sk

URL:

http://zastolom.sk

Catalog:

Lifestyle → Náboženstvo

Publishes:

4.2 items/week

Predstavte v tomto Advente deťom týchto 6 svätých

14:28
Zoznámte vaše deti v tomto Advente s týmito nádhernými mužmi a ženami, aby sa aj cez ich príbehy lepšie pripravili na narodenie Ježiša. Článok Predstavte v tomto Advente deťom týchto 6 svätých Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Už 12 rokov zachraňujeme životy

6.December
Na sviatok sv. Mikuláša v roku 2007 začal fungovať projekt Zachráňme životy pod občianskym združením Fórum života. Článok Už 12 rokov zachraňujeme životy Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Keď umiera niekto blízky…

5.December
Pozrite si krátke video o boľavej, ale pre kresťanov vlastne aj radostnej téme Smrť Článok Keď umiera niekto blízky… Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Zopár netradičných vianočných tipov pre rodiny

4.December
Inšpirujte sa nápadmi ako ozvláštniť tradičné Sviatky Článok Zopár netradičných vianočných tipov pre rodiny Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Ako deti naučiť pokore (a ako jej sami môžeme porozumieť)

3.December
Táto cnosť sa možno podceňuje, ale v skutočnosti je cestou k slobode – a to chceme všetci. Článok Ako deti naučiť pokore (a ako jej sami môžeme porozumieť) Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Zuzka a Martin Frolovci: Bolesť z toho, že nemáme deti, sme niesli spolu. Celých 16 rokov

2.December
Boh jediný pozná správny čas Článok Zuzka a Martin Frolovci: Bolesť z toho, že nemáme deti, sme niesli spolu. Celých 16 rokov Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Morálne dilemy: Môže sa dlhoročná neplodnosť riešiť umelým oplodnením?

28.November
Na Vaše otázky odpovedá teológ otec Samuel OP Článok Morálne dilemy: Môže sa dlhoročná neplodnosť riešiť umelým oplodnením? Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Ako chrániť rodinu od diabla podľa sv. Šarbela Makhloufa

27.November
Slávny maronitský svätý veril, že satan sa tvrdohlavo zameriava na ničenie rodín Článok Ako chrániť rodinu od diabla podľa sv. Šarbela Makhloufa Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Najväčší svadobný dar

26.November
Kristus, ktorý v deň sobáša osobitným spôsobom vstupuje do života pokrstených, neprichádza naprázdno. Manželom na začiatku ich cesty prináša najväčší dar: dar Ducha Svätého. Článok Najväčší svadobný dar Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Ivana o svojej dcére: Katka chcela „len“ dobre vyzerať. Už tretí rok sa lieči na anorexiu

25.November
Mama Katky, ktorá sa lieči na mentálnu anorexiu, nám vyrozprávala svoje svedectvo Článok Ivana o svojej dcére: Katka chcela „len“ dobre vyzerať. Už tretí rok sa lieči na anorexiu Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes