zastolom.sk

URL:

http://zastolom.sk

Catalog:

Lifestyle → Náboženstvo

Publishes:

4.9 items/week

Nezáleží…

21.August
Až časom som pochopila, že to všetko nestojí na veciach a pocitoch okolo, ale na tom, s kým to prežívam. Článok Nezáleží… Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Jednota – najťažšia úloha manželstva

20.August
Sviatosť manželstva aj Eucharistia znázorňujú jednotu Krista a Cirkvi Článok Jednota – najťažšia úloha manželstva Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Význam snov v živote človeka

19.August
Sny nemajú univerzálny význam, ale jednotlivcovi prezrádzajú veľa Článok Význam snov v živote človeka Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Aká je správna odpoveď na otázku – koľko máte detí?, keď ste potratili

14.August
Keď si rodičia uchovávajú spomienku na svoje dieťa len pre seba vo svojom srdci, neznamená to, že naň pamätajú menej alebo ho menej milujú. Článok Aká je správna odpoveď na otázku – koľko máte detí?, keď ste potratili Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Projekt Godzone odhalil tému Godzone tour 2019

14.August
Do 11. ročníka Godzone tour vstupuje projekt Godzone s preškrtnutým logom. Článok Projekt Godzone odhalil tému Godzone tour 2019 Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Prečo vzývame sv. Antona pri hľadaní stratených vecí

14.August
Sv. Anton Paduánsky stratil vzácnu knihu a bál sa, že už ju nikdy nenájde. Článok Prečo vzývame sv. Antona pri hľadaní stratených vecí Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Blogujucaluca: Staraj sa o seba

12.August
Moje deti si zaslúžia oddýchnutú a veselú mamu. Článok Blogujucaluca: Staraj sa o seba Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

8 krokov ako jednať s nepríjemnými ľuďmi, ktorým sa nedá vyhnúť

7.August
Nie vždy sa viete vyhnúť ľuďom, ktorí vám do života prinášajú mnoho zlého, ale môžete urobiť toto. Článok 8 krokov ako jednať s nepríjemnými ľuďmi, ktorým sa nedá vyhnúť Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

Jednoduchosť bytia v náručí Prozreteľnosti

5.August
Najmúdrejší kráľ Šalamún veľmi dobre vedel, prečo prosil Boha nie o rozum, ale práve o SRDCE múdre a chápavé (1 Kr 3,12)... Článok Jednoduchosť bytia v náručí Prozreteľnosti Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .

CAMPFEST FESTIVAL UŽ O PÁR DNÍ

31.July
CampFest Open Air Music Festival sa čoskoro začne na Ranči Kráľova Lehota a bude trvať od 01.-04. augusta 2019. Článok CAMPFEST FESTIVAL UŽ O PÁR DNÍ Vám priniesol zastolom.sk - Keď má Boh miesto za rodinným stolom .
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes