Tatra banka

Description:

Inovácie, ktoré menia váš svet.

URL:

http://www.tatrabanka.sk

Catalog:

Ekonomika → Bankovníctvo

Publishes:

3 items/month

Tatra banka predstavila nový dizajn mobilnej aplikácie

22.November
Najoceňovanejšia banková mobilná aplikácia oslavuje svoje deviate narodeniny. Pri tej prí-ležitosti priniesla Tatra banka klientom nový intuitívny dizajn aplikácie a viacero noviniek. Nová verzia 3.0 je dostupná pre operačné systémy iOS aj Android.

Tatra banka - najinovatívnejšia digitálna banka na svete

8.November
Renomovaný časopis Global Finance vyhlásil najlepšie digitálne banky na svete za rok 2019. Tatra banka sa stala najinovatívnejšou digitálnou bankou spomedzi 300 prihlásených bánk z celého sveta.

Zažite krásu digitálneho sveta s Tatra bankou

22.October
Digitálne môže byť umenie, zábava alebo vzdelávanie, tak prečo nie bankovníctvo? Pripojte sa a zažite krásu digitálneho sveta s Tatra bankou.

Víťaz hackatonu pomôže Tatra banke vytvoriť aplikáciu na jednoduché investovanie cez mobil

5.October
Tatra banka v spolupráci s organizátormi konferencie fin.techsummit zastrešila ďalší hackathon, ktorého cieľom bolo podporiť digitálne investovanie klientov banky cez mobilnú aplikáciu.

Global Finance: Tatra banka je najinovatívnejšia digitálna banka v strednej a východnej Európe

17.September
Renomovaný časopis Global Finance oznámil víťazov prvého kola v hodnotení World’s Best Consumer Digital Banks za rok 2019 v strednej a východnej Európe (SVE). Tatra banka získala prestížne ocenenie Najlepšia digitálna banka na Slovensku a Najinovatívnejšia digitálna banka v SVE.

Nadáciu Tatra banky povedie Eva Šinková

3.September
Nadácia Tatra banky má od augusta nové vedenie. Zuzanu Böhmerovú po 7 rokoch vystriedala na pozícii manažérky Eva Šinková. Pod jej kompetencie budú spadať aj sponzoringové partnerstvá Tatra banky.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes