15
new stories - click to show

Pluska.sk

Description:

Regióny

URL:

http://www.pluska.sk

Catalog:

Z domova → Regióny

Publishes:

106.8 items/day

Zuzana Plačková sa PRVÝKRÁT po PLASTIKE ukázala bez FILTROV a MEJKAPU: TOTO je jej pravá tvár

22:30
Zuzana Plačková (29) na jeseň 2020 šokovala, keď na Ukrajine podstúpila plastiku tváre za 33-tisíc eur. Dlhé mesiace verejnosti zmenu neukázala, urobila tak až nedávno, na galavečere Social Awards, kde odovzdávala jednu z cien. Na Instagrame však stále používa aplikácie, ktoré z nej robia iného človeka. Cez víkend sa prvý raz ukázala bez filtra a mejkapu.

NATO prijalo dôležité rozhodnutia, tvrdí Korčok: Budeme posilňovať kolektívnu obranu!

21:58
Slovenský minister zahraničných vecí Ivan Korčok po pondelňajšom summite NATO v Bruseli povedal, že Spojenci prijali dôležité politické rozhodnutia, ktoré majú zaručiť pripravenosť Aliancie odolávať budúcim bezpečnostným výzvam a hrozbám.

Kauza vraždy Jána Kuciaka: Od Najvyššieho súdu zajtra očakávame kľúčové rozhodnutie!

20:53
Kolíková sa na sociálnej sieti vyjadrila k zajtrajšiemu rozhodovaniu Najvyššieho súdu SR o odvolaniach v kauze vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Zuzana Čaputová sa stretla s prezidentom USA: Toto Biden ocenil na Slovensku!

19:48
Prezidentka Zuzana Čaputová sa na samite NATO prvýkrát osobne stretla aj s americkým prezidentom Joeom Bidenom.

FOTO SÚBOJ PRVÝCH DÁM na samite G7: Schudnutá Brigitte celá ČIERNA a kto mal najdrahšie šaty?

19:15
Ide o prvé osobné stretnutie premiérov a prezidentov krajín tohto zoskupenia za posledné dva roky! Na prvé spoločné stretnutie sa tešili aj ich krásne manželky, ktoré vyvetrali outfity od výmyslu sveta. Na samit G7 však zavítali aj členovia britskej kráľovskej rodiny.

Mesto Nitra sa so Strabagom dohodlo na urovnaní sporu: Riešiť to budú mimosúdnou cestou!

18:10
Mesto Nitra sa dohodlo na mimosúdnom urovnaní sporu z roku 2016. V prípade odsúhlasenia mestským zastupiteľstvom zaplatí radnica namiesto požadovaných 800 000 eur sumu 265 000 eur.

FOTO Na samite G7 sa ukázala aj Alžbeta s krásnou Kate: Politici z nich nemohli spustiť ZRAK!

18:10
Na samit G7 prišli aj členovia kráľovskej rodiny! Britská kráľovná Alžbeta (95), vojvodkyňa Kate (39) a vojvodkyňa z Cornwallu Camilla (73) boli pozvané na obed charitatívnej organizácie Eden Project, na ktorej boli aj svetoví predstavitelia G7 so svojimi manželkami.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes