Publikuje:

21,1 položek/den

Lundqvist? Třeba ještě přijede. Zavolám mu, jestli by si nedali v létě přátelák, žertoval Gulaš

12:37
Z kabiny se vrátili na led a diváci jim mohutně aplaudovali. Plzeňští hokejisté si po odvetné bitvě s Frölundou užili krásnou a zaslouženou děkovačku, i když vysněné finálové brány Ligy mistrů nerozrazili.

Gólman Hamerlík se vrací z Pardubic do Třince

10:49
Zkušený slovenský brankář Peter Hamerlík se po měsíčním hostování v posledním týmu hokejové extraligy Pardubicích vrací do Třince. Vedoucí mužstvo tabulky naopak opouští Petr Kváča, který se vrací do prvoligových Českých Budějovic. Třinecký klub to uvedl na twitteru.

Hertl, ten který „zesměšnil“ soupeře. Teď zboural Tučňáky a dál rozdává úsměvy

10:13
Další velký zářez mezi elitou si připsal hokejový útočník Tomáš Hertl a potvrdil, že píše svoji nejlepší sezonu NHL. V pětadvaceti letech jde už o šestou v dresu San Jose. Naposledy zboural hattrickem Pittsburgh, Žraloci vyhráli 5:2. Krásná akce, dorážka, střela do prázdné branky a stovky čepic zasypaly led. Zase se mohl smát. Tak jako to umí už z dob, kdy nosil dres Slavie.

Česká paráda v NHL! Hertl hattrickem zničil Pittsburgh, Palát vystřelil výhru

6:48
Hvězdný večer si užil v úterním duelu NHL útočník Tomáš Hertl, když hatrrickem pomohl k San Jose k výhře nad Pittsburghem 5:2. Ondřej Palát vstřelil vítězný gól Tampy, která porazila Dallas 2:0. Útočník Blesků skóroval ve třetím utkání z posledních čtyř a bodově se prosadil počtvrté za sebou.

Týmy ve Švédsku by se od nás mohly učit, jak se tady fandí, opěvoval Frodl plzeňské fandy

23:00
Jeho tvář zalilo zklamání. Brankář Dominik Frodl vytáhl v úterní odvetě semifinále hokejové Ligy mistrů proti sebevědomě hrající Frölundě několik skvělých zákroků, přesto plzeňské vyřazení neodvrátil.

Vlastní gól přes celé hřiště Vary nepoložil. Nakonec dobrý bod, míní debutant Bednář

22:26
Na tenhle extraligový debut gólman Karlových Varů Jan Bednář asi jen tak nezapomene. V paměti mu zůstane i kvůli kurióznímu gólu, který jeho tým inkasoval v signalizované výhodě.

Oddechový čas ve čtvrté minutě? Nebylo na co čekat, tvrdí Čihák. Před Frölundou smekl

21:49
Vysněné finále Ligy mistrů zůstalo plzeňským hokejistům zapovězeno. V domácí odvetě proti sebevědomé Frölundě likvidovali třígólový deficit marně a před zaplněnými ochozy se ke všemu neloučili ani potěšitelným výsledkem.

Jeden Pasta vládne všem... Jak by po půlce základní části vypadaly české ceny NHL?

21:14
Polovina základní části NHL utekla svižným tempem a za chvíli je tu tradiční přehlídka nejlepších hráčů sezóny: All Star Game. Po třech letech došlo i na pozvánku pro českého hokejistu. Bostonský útočník David Pastrňák se vyšplhal mezi zářivé hvězdy soutěže.

Proč Vary nevyhrály v Třinci? Poslaly si puk do vlastní sítě při signalizované výhodě

20:39
Poslali si puk nešťastně do vlastní sítě. Hodně kuriózní gól inkasovali karlovarští hokejisté při úterní extraligové dohrávce v Třinci (3:4 v prodl.) a vzhledem k tomu, že o vítězi rozhodovalo až prodloužení, tak se tím Energie vlastně připravila o skalp lídra tabulky.

Vary trápily lídra extraligy, vydřely alespoň bod

20:04
V dohrávce 29. kola hokejové Tipsport extraligy zvítězil první Třinec nad dvanáctými Karlovými Vary 4:3 v prodloužení. O výhře rozhodl v 63. minutě Marcinko. Domácí v čele tabulky utekli o dva body Liberci.

Příliš tvrdá švédská ocel! Plzeň si finále Ligy mistrů nezahraje

20:04
Konec nadějím! Ani v letošní sezoně si český tým finále Ligy mistrů nezahraje. Plzeňští hokejisté v odvetném semifinálovém utkání podlehli švédské Frölundě i doma, tentokrát 1:3. Úvodní měření sil ve Švédsku skončilo minulý týden výhrou göteborského celku 6:3. Švédský vítěz Champions League z let 2016 a 2017 ve čtvrtfinále letošního ročníku vyřadil českého mistra Kometu Brno.

Utkání rivalů zvládl lépe Montreal. Diváky zaujal i tvrdý pěstní souboj

18:54
V dramatickém utkání mezi Bostonem a Montrealem nepadaly pouze góly do sítí soupeřů. Sérii hodně tvrdých ran si mezi sebou vyměnili i obránci Kevan Miller a Nicolas Deslauriers. Canadiens ovládli zápas v prodloužení poměrem 3:2.

Obrovský kiks českého gólmana! Místo pomoci spoluhráčům vstřelil soupeř rozhodující gól

17:46
Na zápas proti moskevskému Spartaku bude chtít co nejrychleji zapomenout. Nejenže český hokejový brankář Astany Dominik Hrachovina inkasoval z jednadvaceti střel pět branek a kazachstánský celek tak v úterním utkání KHL prohrál 4:5, rozhodující gól hostů navíc padl po obrovské chybě čtyřiadvacetiletého rodáka z Brna.

Další změna v Pardubicích! Dynamo pouští obránce, kterého už v sezoně jednou uvolnilo

15.ledna
Snaží se okysličit hráčský kádr a něco udělat se sezonou, která se pro ně zatím vyvíjí katastrofálně. Hokejové Pardubice, poslední celek extraligové tabulky, proto sáhly k další hráčské výměně. Dynamo získalo z Litvínova na hostování do konce ročníku švédského obránce Mathiase Porselanda. Opačným směrem putuje na stejně dlouhou dobu zadák Marek Trončinský.

To byla trefa! Mladík rozhodl zápas parádním gólem

15.ledna
Takový gól se jen tak nevidí! V nočním duelu NHL mezi Philadelphia Flyers a Minnesotou Wild se blýskl dvacetiletý forvard Letců Nolan Patrick. Parádním gólem po odrazu puku od mantinelu rozhodl zápas. Flyers na domácím ledě zvítězili 7:4 a James Van Riemsdyk si připsal první hattrick v letošní sezoně.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes