15
new stories - click to show

netky.sk

Description:

Ekonomické správy

URL:

http://www.netky.sk

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

17.5 items/day

Indické obchody a nová mena – čo povedal Putin účastníkom obchodného fóra BRICS?

21:12
MOSKVA – Ruská politika preukazuje efektívnosť v prostredí, kde Západ zanedbáva základné princípy trhovej ekonomiky a voľného obchodu. Uviedol to v stredu ruský prezident Vladimír Putin, ktorý sa vyjadril aj k ďalším témam.

Slovenské benzínky hlásia nedostatok paliva!

15:14
BRATISLAVA - Problémy majú najmä menšie čerpacie stanice. Niekde nemajú len naftu, inde všetky pohonné hmoty.

Ceny idú nahor. Koľko zaplatíme za lieky?

15:14
BRATISLAVA - Ministerstvo zdravotníctva ešte koncom mája potvrdilo, že neeviduje žiadosti od výrobcov liekov na novú cenotvorbu a zmeny úhrad zo zdravotného poistenia v rámci kategorizačného zoznamu v dôsledku inflácie.

Biden: Situácia okolo Ukrajiny sa mení na vytrvalostný zápas medzi Ruskom a Západom a USA

11:54
WASHINGTON – Tieto krajiny musia byť naďalej pripravené znášať náklady, ktoré so sebou prináša uvalenie sankcií na Moskvu. Tento názor vyjadril v rozhovore s novinármi v Bielom dome americký prezident Joe Biden.

Opäť drahšie nakupovanie! Budeme jesť už len kuracie krídla a margarín?

11:54
BRATISLAVA – Uviedol to na utorkovom stretnutí s novinármi predseda Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (SPPK) Emil Macho.

Rusi vytlačili Saudskú Arábiu. Do Číny dovážajú rekordné množstvo ropy

11:54
PEKING - Čína zvýšila dovoz ruskej ropy minulý mesiac o viac než polovicu na rekordnú úroveň, keďže čínske rafinérie sa snažia využiť zľavy, ktoré Rusi ponúkajú na svoju ropu odmietanú obchodníkmi zo západných štátov.

Rakúsko sa obáva nedostatku energií. Opäť spustí uhoľnú elektráreň!

11:54
VIEDEŇ - Poslednú rakúsku uhoľnú elektráreň Mellach odstavili na jar 2020 v rámci postupného prechodu krajiny na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.

Študenti budú mať drahšie ubytovanie. Internáty zvyšujú ceny

11:54
BRATISLAVA - Niektoré univerzity už reagovali na rast cien energií a ďalších nákladov spojených s prevádzkou vysokoškolských internátov tak, že zvýšili poplatky za ubytovanie. Ceny dvíhali rádovo o niekoľko percent. Viaceré univerzity k tomuto kroku pristúpia od nového akademického roka, teda od septembra.

#:t2#

22.November
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes