NázorObčana.sk

Description:

Internetový magazín všetkých občanov

URL:

http://www.nazorobcana.sk/

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

3 items/month

Otvorený list pre Dávidka Dej z Mladých Progresívcovl, ktorý vychováva občanov proti dezinformačným webom.

9.November
Keď vymývanie mozgov nepozná hranice. Dávidko by najradšej po školách robil prednášky odborníkov a odborníčiek a novinárov a novinárok po školách. Iste tušíme, o akých odborníkov a odborníčiek a novinárov a novinárok sa jedná.Toto nám chce vládnuť?

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

5.November
Ak by máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotogragii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberáli, aj aj vraj pronárodná SNS hlasovala za trestné stíhanie xenofóbie na sociálnych sieťach. Všetci poslanci okrem ĽSNS hlasovali za!

Čo prekáža Harabínovi na Kotlebovi?

30.October
Kedy sa stal Harabín vlastencom? Harabín nechce Kotlebu, chce len jeho voličov. Čo musí urobiť Kotleba, aby sa stal v očiach Harabína doveryhodným partnerom?

Definícia liberála

17.June
Mikuláš Sliacky definoval fašizmus, inšpiroval ma, ja som jeho rečou definoval liberála. Načo nám je Sorosova univerzita, nám rovnako poslúži aj Univerzita Komenského.

Čaputová je ešte väčšie zlo ako Kiska

3.June
Poďme voliť, Čaputová nesmie vyhrať. Oligarchovia si ju vybrali ako z automatu na plyšáky. Umyli ju, učesali, obliekli a nabifľovali texty. Kandidátka všetkých liberálov, kaviarenských povaľačov a reklamou oblbnutých ľudí.

Otvorený list pre p. Milana Uhríka

27.May
Kým Progresívci chodia ako Jehovisti presviedčať ľudí po bytoch a šíriť klamstvá, my Slováci sa bojíme a hanbíme priznať, koho volíme a s kým sympatizujeme. Pritom nám stačí hovoriť pravdu.

Po stopách Reagana: herec, komik, šouman Vladimír Zelenskij sa dostal na prvé miesto v ratingu prezidentských kandidátov na Ukr

1.February
Presne dva mesiace pred prezidentskými voľbami na Ukrajine došlo ku zaujímavým rošádam v rebríčku kandidátov. Po stopách známeho amerického herca Ronalda Reagana šliape ukrajinský herec, komik a šouman Vladimír Zelenskij.

Jalal Suleiman o Marošovi Šefčovičovi: „Je to bruselský úradníček a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úsp

1.February
Pred prezidentskými voľbami na našej politickej scéne sa rozohrávajú zaujímavé šachy. Vytvárajú sa koaličné „skupinky“, istí kandidáti naznačujú, že sa vzdajú v prospech iných uchádzačov, niektoré strany menia svoju stratégiu.

Strana SMER končí. Kto ju chce nahradiť?

18.January
Mečiarova facka Ficovi. Národná koalícia za EU a NATO. Slota sa nedal, tak zreformujem EU a NATO. Pellegrini - sorosovské krídlo v SMERE.

Povinná vojenská služba? Čo ste sa zbláznili?

16.January
SNS v útrobách USA. Nestačia americké stíhačky - slovenská krv povinne za záujmy USA. Po výcviku hurá na Rusko.

Slovensko – Rusko 1:1. Z Bratislavy vyhostili ruského diplomata – „špióna“ a z Moskvy na oplátku poslali domov slovenského dipl

13.December
Jeden zo slovenských diplomatov na ambasáde v Moskve predčasne balí kufre. Rusko totiž vyhlásilo slovenského vojenského diplomata za nežiaducu osobu.

Ako sa skončí Lajčák-gate: bude minister zahraničia kandidovať na prezidenta, otočí si kabát, odíde s politiky?

26.November
V ostatných týždňoch minister zahraničia SR Miroslav Lajčák sa stál mediálnou hviezdou, stredobodom komentárov politikov a analytikov, vzrušujúcim elementom na trochu zaspatej domácej politickej scéne.

Vznikla petícia proti Lisabonskej zmluve

22.November
V novembri Slovensko oslavuje dve výročia. V skutočnosti je november akýmsi mesiacom slovenskej suverenity a štátnosti. Nie, nehovorím o 17. novembri, ktorý si Praha prisvojila.

Rozruch v ukrajinských médiách: Nadežda Savčenková mieni sa zúčastniť na prezidentských voľbách, získať imunitu a dostať sa na

10.November
Nadežda Savčenková, ktorá sa nachádza vo vyšetrovacej väzbe a je obvinená z pokusu o štátny prevrat a bombardovania parlamentu, mieni sa zúčastniť na prezidentských voľbách.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes