sport.noviny.sk

URL:

http://sport.noviny.sk/

Catalog:

Šport

Publishes:

28.5 items/day

Futbalový klub na Slovensku podporí takmer 6 miliónmi maďarský futbalový zväz

2:09
KOMÁRNO - Maďarská vláda vyčlenila 3 miliardy forintov, čo je asi 10 miliónov eur, na podporu futbalových klubov a to nielen v Maďarsku, ale aj za jeho hranicami. Zaujímavé je to, že viac ako polovicu z tejto sumy, presne 5,9 milióna eur, posielajú do Komárna prostredníctvom Maďarského futbalového zväzu.

NHL: Philadelphia ukončila negatívnu sériu proti Devils

1:04
PHILADELPHIA - Zo slovenských hokejistov pôsobiacich v zámorskej NHL zasiahol do piatkových bojov len Andrej Meszároš, ktorého Philadelphia zdolala New Jersey 2:1 po samostatných nájazdoch.

Golonka vidí MS hokeja v Košiciach ako problém. Fanúšikovia sa mu začali skladať na ubytovanie

23:59
KOŠICE - Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa budú v roku 2019 konať v Bratislave a v Košiciach, čo môže byť pre niektorých fanúšikov problém. A to najmä z hľadiska "dlhej"cesty. K svetovému šampionátu sa vyjadril aj bývalý reprezentačný útočník Jozef Golonka, so slovami "Kto mi zaplatí cestu až do Košíc?".

Kto sú najväčší zurvalci v KHL? Bratranci!

20:08
Hokejisti Viťaza Čechov majú v KHL otrasnú povesť bitkárov. Starajú sa o ňu najmä kanadskí borci - Jon Mirasty, Jeremy Yablonski a Kip Brennan.

Mladého talentovaného futbalistu zabil úder blesku

16:16
KWAZU-NATAL - Mladý, len 21-ročný hráč tímu Maritzburg United Luyanda Ntshangase prehral zápas o svoj život. 1. mája ho trafil blesk, v nemocnici sa ho nepodarilo zachrániť.

Šibenica ako bič! Vonkajší falš - lopta fičala ako riadené torpédo...

12:50
WALSALL - 29-ročný útočník David Nugent má v anglickej futbalovej reprezentácii famózny priemer - jeden strelený gól na zápas! V marci 2007 nastúpil v kvalifikácii na EURO proti Andorre a hneď vo svojom debute skóroval. Keďže jeho premiéra však bola zároveň zatiaľ aj posledným vystúpením za Albión, krásny priemer si drží...

Futbalista Martin Škrteľ (27) sa oženil! Z čoho mal strach?

8:54
Majstrovstvá Európy vo futbale sú v plnom prúde, ale jeden z našich najlepších futbalistov Martin Škrteľ, ktorý hrá za FC Liverpool, mal príjemnejšie starosti. Ženil sa, aj keď s obavou. Z čoho? Bál sa svadobného tanca.

Karhan najlepším hráčom sezóny, Griga top trénerom

5:02
Kapitán futbalistov Spartaka Trnava Miroslav Karhan si prevzal v rámci Ankety "11-ka Corgoň ligy 2011/12" cenu pre najlepšieho hráča minulej sezóny.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes