Publishes:

11.9 items/week

Rezervace míst na zápas s Karlovými Vary

17.January
HC Sparta - ​Na nejbližší zápasy může kvůli opětovnému vyhlášení nouzového stavu kvůli epidemii COVID-19 pouze prvních 1000 přihlášených osob. Sparta se rozhodla upřednostnit ke vstupu své permanentkáře a klubové partnery.

Polášek: Chyběl nám gól z přesilovky

16.January
Redakce - Virózou osekaný kádr odjel do Liberce, kde jsme rychle prohrávali o tři góly, ale ztrátu už jsme smazat nedokázali. "Jeden gól z přesilovky by nám pomohl. Oddechli bychom si a dal by nám vítr do plachet," mrzelo obránce ADAMA POLÁŠKA, který vstřelil druhý gól a na ledě strávil dlouhých čtyřiadvacet minut.

LIB - SPA 4:3 - Atraktivní bitva pro Liberec

16.January
Petr Pavlík - Sparťané v třaskavém duelu s libereckými Tygry prohrávali v průběhu sedmé minuty už o tři branky, ale zásluhou Michala Řepíka a obránce Adama Poláška se náš tým vrátil zpět do hry. Liberečtí hokejisté však ve druhé třetině znovu odskočili a sparťané už jen korigovali skóre zásluhou Jana Buchteleho. Po bezbrankové třetí třetině náš tým prohrál těsně 3:4.

Vzhůru pod Ještěd! Čekají nás Bílí Tygři

15.January
Daniel Ryl - Nabitý program zápasů obden pokračuje v neděli 16. ledna od 16:00 hodin na ledě Liberce, kde se náš tým pokusí navázat na přesvědčivé domácí vítězství nad Hradcem Králové. Na severu Čech nepůjde jen o další body, ale také o vzájemný souboj dvou sousedů v tabulce, protože sparťané jsou před Libercem jen díky skóre.

KVA - SPA 2:4 - Tříbodová výhra po obratu

15.January
Petr Pavlík - Sparťanští dorostenci odčinili předchozí dvě porážky, když zvítězili v Karlových Varech. Náš tým sice prohrával po úvodní třetině o dvě branky, ale v dalších minutách otočil skóre čtyřmi góly a dokráčel k cenné výhře 4:2. Dvěma body se v utkání blýskl sparťanský útočník Mikuláš Odehnal, dvě asistence si pro změnu připsal na své konto útočník Šimon Potoma.

SPA - KVA 4:1 - Zpátky na vítězné vlně, junioři poskočili na druhé místo

15.January
Jakub Houžvička - Sparta poráží Karlovy Vary na svém ledě v poměru 4:1 a napravuje tak páteční porážku s vedoucí Plzní! Dvěma body shodně za dvě nahrávky se na výhře podíleli Nino Tomov a Tomáš Tomek, Michael Hrabal nebyl daleko od vychytaného čistého konta, když za svá záda pustil jediný projektil. Sparta tak v souboji třetího se čtvrtým uhájila pozice, dokonce se dokázala posunout na druhé mí...

SPA - PLZ 2:6 - Konec vítězné série, junioři nestačili na lídra

14.January
Jakub Houžvička - Sparta v rámci šlágru 31. kola svedla boj s hostující Plzní, na lídry tabulky však nestačila. Končí tak série šesti vítězství v řadě, Plzeň naopak pokračuje spanilou jízdu novým rokem, když ještě stále nenašla přemožitele. Na triumfu Plzeňských se podílel zejména Sebastián Malát, který zaznamenal hattrick a jednu přihrávku.

Němeček: Skvělý návrat, kluci mě podporovali

14.January
Petr Pavlík - DAVID NĚMEČEK odehrál v duelu s Hradcem Králové svůj první zápas po vleklém zranění ruky, kvůli které musel talentovaný bek podstoupit operaci. Teď je zpátky a vyhlíží další ostré bitvy. „Sedět na tribuně není nic příjemného, v kariéře jsem si prošel podobnými situacemi. Jsem rád, že čekání je už u konce a můžu znovu hrát,“ přiznal.

SPA - MHK 4:1 - Lídra sestřelil Forman

14.January
Daniel Ryl - Náš tým i bez šesti nemocných hráčů a trenérů Josefa Jandače s Miloslavem Hořavou zvládl těžký páteční duel proti Mountfieldu HK, který zdolal jasně a zaslouženě 4:1. Pod skalp lídra tabulky se dvěma góly a jednou asistencí podepsal útočník Miroslav Forman, zatímco gólový účet zápasu otevřel svou premiérovou trefou Oleg Pogorišnyj.