15
nových článků - klikněte pro zobrazení

HC Dynamo Pardubice

Popis:

HC Dynamo Pardubice je pardubický hokejový klub, který je od roku 1950 pravidelným účastníkem nejvyšší československé a nyní české soutěže. Získal doposud šest titulů mistra ligy.

URL:

Katalog:

Publikuje:

2,1 položek/týden

Dynamo na úvod padlo v Mladé Boleslavi

19.září
Redakce - MLADÁ BOLESLAV — Pardubicím vstup do nového ročníku Tipsport extraligy nevyšel. Po bezbrankové první třetině Kacetl poprvé inkasoval ve 25. minutě a Mladá Boleslav se během třinácti minut dostala do tříbrankového trháku. Na třetí gól rychle odpověděl po nahrávce od Kousala Radoslav Tybor, jeho trefa však Dynamo k obratu nenakopla. Mladoboleslavští si drželi své dvoubrankové vedení a v z…

Jaroslav Bednář: s Petrem jsme si vždycky rozuměli

19.září
Redakce - PARDUBICE — Jaroslav Bednář odehrál s Petrem Sýkorou sezonu 2010/2011 ve švýcarském Davosu a hned se spolu radovali z mistrovského titulu. Do zápasů nastupovali pravidelně v jedné lajně společně ještě s Josefem Marhou. Tuto sezonu byl v týmu ještě i další český hokejista Petr Tatíček.

Pardubické Dynamo poděkuje Petru Sýkorovi

17.září
Redakce - PARDUBICE - Před prvním východočeským derby mezi týmy HC Dynamo Pardubice a Mountfield Hradec Králové dojde k významné události - po konci profesionální kariéry poděkuje domácí klub pardubické legendě Petru Sýkorovi!

Další zápas musíme začít úplně jinak, tuší Jan Kolář

16.září
Redakce - PARDUBICE — Ani značné zkušenosti obránce Jana Koláře k prvnímu bodovému zisku nepomohly. Dynamo před skvělou návštěvou nestačilo v enteria areně na hokejisty Karlových Varů (2:5), o první ligové body se tým trenéra Ladislava Lubiny porve v pátečním zápase v Litvínově.

Kacetl po prohře: Nálada není dobrá, zklamali jsme lidi

15.září
Redakce - PARDUBICE — Úvodní domácí utkání pardubického Dynama v letošní sezoně fanouškům radost nepřineslo. Nevydařenou první třetinu již hráči Pardubic vylepšit nedokázali a po porážce 2:5 na první body čekají. Ani čtyřiadvaceti úspěšnými zákroky prohře nezabránil brankář Ondřej Kacetl.

Dynamo po nepovedené první části prohrálo doma s Energií

15.září
Redakce - PARDUBICE — Východočeši nezvládli první domácí utkání, o jehož průběhu hodně napověděla první třetina, kterou prohráli 1:4. První trefu po návratu do pardubického dresu si připsal Robert Kousal, premiérovou branku za Dynamo zaznamenal také Sébastien Piché, jenž snižoval ve třetí části na konečných 2:5. Pardubicím se nedařilo ve hře v oslabení, ze čtyř vyloučení hned třikrát inkasovaly, …

Chomutov zlomen ve druhé třetině, Chára slaví hattrick

14.září
Redakce - CHOMUTOV — Tři zápasy, tři vítězství. Junioři pardubického Dynama nadále proplouvají Turnajem o Pohár DHL suverénním způsobem, připsali si po výhře 5:1 další tři body. Hlavním strůjcem vítězství se stal Dominik Chára, který zaznamenal hatrick.

Poprvé doma! O tři body s karlovarskou Energií

14.září
Redakce - PARDUBICE — Pardubická enteria arena uvidí poprvé extraligový zápas. V neděli dorazí na východ Čech celek Energie Karlovy Vary!

Dorostenci smetli Tábor dvanácti brankami

14.září
Petr Dejnožka - PARDUBICE — Další jednoznačná výhra. Dorostenci Dynama Pardubice si pro tři body do extraligové tabulky zajely do Tábora, do sítě domácího brankáře nastříleli dvanáct branek a souboj druhého kola tak jednoznačně opanovali.

Nic se neděje, musíme jet dál, velí Robert Kousal

14.září
Redakce - PARDUBICE — Po pětileté přestávce znovu v pardubickém dresu. Útočník Robert Kousal si při prvním vystoupení po návratu do nejvyšší české soutěže připsal jednu gólovou nahrávku, ze samotného výsledku ale příliš radosti mít nemohl.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes