Publikuje:

9,6 položek/den

Cunoda kvůli kolizi s Magnussenem letos poprvé nedojel do cíle

17:23
Júki Cunoda ve třetí velké ceně v řadě bodovat nedokázal. V Číně po kolizi s Kevinem Magnussenem nedojel ani do cíle.

Chtěli jsme rozdělit strategie, ale neudělali jsme to. Ferrari (ne)vysvětluje selhání v Imole

16:17
První tři místa v kvalifikaci a nejlepší tempo v závodě. Ferrari mělo druhý podnik letošní sezony WEC na domácí půdě v Imole rozehráno na vítězství. Nepochopitelné rozhodnutí po změně počasí, kdy se ...

Ferrari bude mít v Miami speciální modré zbarvení

15:11
Ferrari si v Miami připomene 70. výročí působení na americkém trhu. Oslaví jej speciálním zbarvením s modrými prvky.

Známkování jezdců: Čtenáře F1sport svými výkony v Číně nejvíce zaujal Norris

15:11
Podruhé v řadě nepřisoudili čtenáři webu F1sport nejvyšší známku vítěznému Maxi Verstappenovi, ale až druhému jezdci v cíli. Tím byl tentokrát Lando Norris.

Bude mít Ferrari nového titulárního partnera? Má se spojit s HP

12:30
Ferrari by od sezony 2025 mohlo získat nového titulního partnera. Stát by se jím měla americká technologická společnost HP.

Velká cena Číny 2024 objektivem Jiřího Křenka

11:25
Výběr fotografií z Grand Prix Číny 2024 od českého fotografa Jiřího Křenka. Závod vyhrál Max Verstappen před Landem Norrisem a Sergiem Pérezem.

Hülkenberg získal v Číně pro Haas další bod. Odjel jsem bezchybný závod, tvrdí

9:12
Americký tým Haas si z Číny letos odvezl jeden bod, který díky desáté příčce zajistil Nico Hülkenberg.

V IndyCar představili novou verzi aeroscreenu, vítězstvím ji pokřtil Dixon

22.dubna
Zatímco formule 1, japonská Super Formula a různé juniorské série používají pro ochranu kokpitu a hlavy pilota systém známý jako „svatozář“, v sérii IndyCar chrání jezdce speciální štít označovaný ...

Ocon v Číně zaznamenal nejlepší letošní výsledek. Přesto i dál zůstává Alpine bez bodů

22.dubna
Alpine i po pěti letošních závodech čeká na první body. Esteban Ocon k nim přitom neměl v Číně daleko.

Penalizace pro Strolla byla příliš přísná, brání svého jezdce Krack

22.dubna
Lance Stroll dostal během GP Číny penalizaci v podobě 10 sekund za to, že před restartem závodu na konci 26. kola zezadu naboural do Daniela Ricciarda. Podle šéfa Astonu Martin byl trest příliš tvrdý.

Vítězové a poražení po Velké ceně Číny 2024

22.dubna
Další vítězství Verstappena, koncert mechaniků v boxech, druhé místo Landa Norrise. Ale také dvojité DNF týmu RB a nepozornost Lance Strolla.

Pondělník webu F1sport: Antonelli se poprvé svezl s vozem F1, první GP Číny po 5 letech vyhrál Verstappen

22.dubna
Po pětileté přestávce se v minulém týdnu F1 vrátila na okruh v čínském Šanghaji. Jasným vládcem byl Max Verstappen, který nenašel přemožitele ve sprintu, ani v hlavním závodě.

Oznámkujte jezdce F1 za jejich výkony v letošní Velké ceně Číny v Šanghaji

22.dubna
Max Verstappen si o víkendu připsal své první vítězství Šanghaji, ke kterému přidal také triumf ve sprintu. Jaký dojem na vás udělal on a jeho soupeři?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes