12:12
Helmut Marko si dopřál dovolenou a nyní už pilně pracuje. Musel také vyvracet jednu pikantní spekulaci.

René Rast se vrací do DTM, u Abta se potká se švýcarským talentem

20:39
Šampionát DTM letos čeká druhá sezona s vozy GT3. Na rozdíl od té úvodní už ve startovní listině nebude chybět trojnásobný šampion prestižního seriálu René Rast.

Změny technických pravidel pro sezónu 2022

19.January
Sezóna 2022 se bude nést ve znamení jedné z nejrozsáhlejších změn technických pravidel v historii. Ta byla motivována snahou zlepšit závodění „kolo na kolo“ usnadněním jízdy v závěsu za jiným ...

Grosjeanovi se závěr GP Abú Dhabí líbil

19.January
Romain Grosjean se připravuje na novou sezónu IndyCar. Svět F1 už sice opustil, ale nadále ho sleduje.

Nový Peugeot pro Le Mans už létá po trati. Stále bez zadního křídla

18.January
Největší letošní konkurent Toyoty? V boji o mistrovský titul zřejmě nikoliv, protože Peugeot se s novými vozy 9X8 nezúčastní všech závodů FIA WEC. Ale v Le Mans? Francouzská automobilka v největším ...

Kalendář se plní. Datum prezentace potvrdil už také Mercedes

18.January
Mercedes jako první už před Vánocemi nastartoval motor ve svém voze. Veřejnosti ho však ukáže zatím jako poslední.

Prost ostře kritizuje vedení Alpine

18.January
Alain Prost skončil u týmu Alpine, pro který pracoval jako ambasador a později jako nevýkonný ředitel.

Tatiana Calderón stráví sezonu 2022 v IndyCar

17.January
Testovací jezdkyně Alfy Romeo se chystá na závodění ve Spojených státech. Už tento týden bude Tatiana Calderón testovat monopost IndyCar na floridském okruhu Sebring.

Závěr závodu v Abú Dhabí byl dobrý pro sport, myslí si Villeneuve

17.January
Jacques Villeneuve si myslí, že závěr posledního závodu sezóny byl dobrý pro sport. Hamilton se vrátí zdravě naštvaný a bude agresivnější. Ale vrátí se vůbec? Ani Villeneuve si není úplně jistý.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes