Dobré noviny

Description:

Dobré noviny - aktuálne spravodajstvo s dôrazom na pozitívne udalosti. Slovensko, zahraničie, ekonomika, šport, kultúra, komentáre a názory.

URL:

http://www.dobrenoviny.sk/

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

14.9 items/day

Petržalka si v auguste pripomenie 100. výročie pripojenia k ČSR

9:36
V rámci predbežného programu sú naplánované napríklad besedy, prednášky, premietania či hudobné vystúpenia.

Pri výbere miesta na kúpanie treba dbať na kvalitu vody

8:24
Najbezpečnejšie je kúpať sa na oficiálne prevádzkovaných kúpaliskách a na vodných plochách, ktorých kvalitu monitorujú orgány verejného zdravotníctva, radí Zuzana Valovičová z ÚVZ SR.

HASIČI: Hasičský trabant z Cerovej má najväčší úspech u detí

11:42
Trabant T 601 s vážnou poruchou nápravy nám venoval Marcel Gočál. Pôvodne sme začali robiť úpravy z recesie, ale postupne sme sa do toho pustili s väčšou intenzitou, uviedol veliteľ hasičov R. Petráš.

Prezidentka: Kalište a ďalšie vypálené obce musia byť mementom

22.June
Podľa slov premiéra Petra Pellegriniho je povinnosťou prísť do Kališťa uctiť si pamiatku hrdinov za akéhokoľvek počasia.

Úrad verejného zdravotníctva: Plavky musia mať v bázene aj najmenší

22.June
Z ďalších upozornení odborníčky Valovičovej vyplýva, že deti je potrebné pred vstupom aj po ukončení kúpania osprchovať.

SaS čaká na kongrese zmena stanov a voľba ľudí do republikovej rady

22.June
Hovorca strany Róbert Buček doplnil, že na kongrese vystúpia predseda strany Richard Sulík a podpredsedovia Ľubomír Galko a Jana Kiššová.

Lajčák nevylúčil, že bude opäť pôsobiť v medzinárodných štruktúrach

21.June
Úradujúci predseda OBSE pricestoval do Kosova, ktoré Slovenská republika neuznáva ako samostatný štát, po návšteve Severného Macedónska a následne Bosny a Hercegoviny.

Zdravotné poisťovne vrátia poistencom za lieky viac ako 5,4 mil. eur

21.June
Najpočetnejšiu skupinu poistencov, ktorí v prvom štvrťroku 2019 prekročili limit spoluúčasti, tvorili poberatelia invalidného dôchodku, držitelia preukazu ŤZP.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes