Dobré noviny

Popis:

Dobré noviny - aktuálne spravodajstvo s dôrazom na pozitívne udalosti. Slovensko, zahraničie, ekonomika, šport, kultúra, komentáre a názory.

URL:

http://www.dobrenoviny.sk/

Katalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publikuje:

10,6 položek/den

Rezort zdravotníctva chce nový typ záchraniek na prepravu pacientov

17:10
Podľa rezortu by nový typ ambulancie záchrannej zdravotnej služby bol určený najmä na neodkladnú prepravu pacientov medzi zdravotníckymi zariadeniami.

Pravdepodobne najstarší slovenský rehoľník oslávil 104. narodeniny

12:26
Juraj Gabura, ktorý je považovaný za otca slovenskej dominikánskej rodiny, oslávil narodeniny v Dunajskej Lužnej (okres Senec).

V pondelok sú k dispozícii na lyžovanie tieto strediská

10:05
Snehová vrstva dosahuje zväčša 50 až 90 cm v horných hodnotách, na juhozápade okolo 40 cm a vo viacerých severnejších lokalitách meter a viac.

Nahlásením straty tabuliek s EČV možno predísť ich zneužitiu

10:05
Základné poplatky za nové tabuľky alebo ich duplikáty, ako aj ďalšie možné kombinácie napríklad s voliteľnými alebo plastovými tabuľkami, sú uvedené aj na stránke ministerstva vnútra.

To by ste nepovedali: Najvyššia socha na svete drží pokope vďaka odpadu z Oravy

10:05
Stabilitu a odolnosť voči vode zvyšuje soche s podobizňou indického bojovníka za nezávislosť Sardára Patéla práve betón s prímesou oravského materiálu známeho pod označením Mikrosilica – Sioxid

Slovensko minulý rok poskytlo humanitárnu pomoc v hodnote 295 000 €

8:56
Slovensko sa podľa informácií MV SR opakovane podieľalo aj na pomoci Bosne a Hercegovine, v ktorej je množstvo utečencov.

Vzťahový poradca: Muž nedokáže dať žene, čo potrebuje, kým v sebe nevylieči malého zraneného chlapca

20.ledna
Muži majú v sebe malého zraneného chlapca, ktorého musia najprv vyliečiť. Až potom dokážu dať vo vzťahu žene to, čo ona potrebuje. Tvrdí vzťahový poradca Stanislav Ličko.

Paška: Cesta na dosiahnutie dohody EÚ s Britániou je otvorená

20.ledna
Vzhľadom na postoje konzervatívnych poslancov a unionistov k mechanizmu tzv. írskej poistky podpredseda SNS očakával zamietnutie dohody s EÚ.

Dohoda o spoločnom prezidentskom kandidátovi je možná, tvrdí opozícia

20.ledna
O tom, že dohoda na spoločnom kandidátovi je stále možná, je presvedčený aj líder mimoparlamentnej strany Spolu - občianska demokracia Miroslav Beblavý.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes