Dobré noviny

Popis:

Dobré noviny - aktuálne spravodajstvo s dôrazom na pozitívne udalosti. Slovensko, zahraničie, ekonomika, šport, kultúra, komentáre a názory.

URL:

http://www.dobrenoviny.sk/

Katalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publikuje:

15,6 položek/den

Psychologička: Rodičia dieťaťu radšej prisúdia poruchu, ako by mali zmeniť svoju zlú výchovu

20:53
Chlapcom chýbajú mužské vzory, rodičia neradi menia svoje výchovné postupy, muži sa boja osamostatniť a najčastejšia príčina rozvodov nikoho neprekvapí. So školskou psychologičkou Gabrielou Herényiovou sme sa rozprávali o výchove detí a o tom, ako ju robiť správne a ako ju určite nerobiť.

Rezort zdravotníctva poskytne dotácie na projekt duševného zdravia

16:13
Cieľom je podpora zachovania duševného zdravia, psychohygieny, zdravého životného štýlu, rozvoj komunitnej starostlivosti o duševne chorých, uvádza sa vo výzve.

Kiska odletel do Bruselu, kde absolvuje stretnutia s predstaviteľmi EÚ

16:13
Prezident sa v pondelok zúčastní na podujatí pod názvom Od Tatier k Schumanu, na ktorom bude diskutovať so Slovákmi pôsobiacimi v Bruseli.

Štátny tajomník Lukáš Parízek prijal novú veľvyslankyňu Rakúska

15:03
Partneri podčiarkli vzájomnú prepojenosť ekonomík, keď Rakúsko je druhý najväčší investor na Slovensku.

Informácie na internete môžu byť nebezpečné, upozorňuje lekár

14:27
Pacient nemá medicínske vzdelanie, pripomenul profesor Daniel Pella z II. kardiologickej kliniky Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb v Košiciach.

Chuť Francúzska ponúkne desať slovenských reštaurácií

13:52
Podujatie sa každoročne koná v mesiaci marec, ktorý je venovaný frankofónii, oslave francúzskeho jazyka a kultúry.

Koncept stánku SR na knižnom veľtrhu skrýval zaujímavé posolstvo

13:16
Podľa akademického maliara Chomu sa koncept stánku odvíjal od sloganu na okraji a v centre a naznačoval, že síce Bratislava a vôbec SR sú geograficky na okraji, ale v skutočnosti sú v centre diania.

Rodič si na pobyt s dieťaťom v kúpeľoch môže zobrať OČR alebo PN

12:41
Potvrdenie o dočasnej pracovnej neschopnosti môže vystaviť lekár kúpeľného zariadenia rodičovi, ktorého prítomnosť je podľa lekára potrebná počas kúpeľnej liečby dieťaťa.

Kresťanská únia ďakuje voličom F. Mikloška

10:52
Do druhého kola prezidentských volieb postúpili Zuzana Čaputová, ktorá získala 40,57 percenta hlasov a Maroš Šefčovič so ziskom 18,66 percenta hlasov.

Snehu ubúda: Po víkende je otvorených 25 lyžiarskych stredísk

10:52
Na otvorených zjazdovkách je súvislá snehová vrstva. Jej hrúbka sa pohybuje od 20 do 70 cm, niekde ešte nad 80 cm napríklad na Roháčoch-Spálenej, Skalke, Martinských holiach či Kubínskej holi.

Z. Čaputová zvíťazila vo všetkých mestských častiach Košíc

10:52
Najväčší podiel mala Čaputová v mestskej časti Luník IX – až 77,96 percenta, volebná účasť tam však nedosiahla ani tri percentá.

Prezidentské voľby na Slovensku si všimli aj svetové médiá

9:37
Stanica BBC si všíma, že ak Čaputová uspeje i v druhom, rozhodujúcom kole, stane sa historicky prvou ženou v prezidentskom kresle Slovenskej republiky.

Mimoparlamentné strany sa pri podpore kandidátov rôznia

8:27
Do druhého kola prezidentských volieb postúpili Čaputová, ktorá získala 40,57 percenta hlasov a Šefčovič so ziskom 18,66 percenta hlasov.

Českí politici uvítali úspech Čaputovej i Šefčoviča

8:27
Miloš Zeman sa podľa svojho hovorcu Jiřího Ovčáčka vyjadrí podrobne až ku konečnému výsledku a vtedy víťazovi zablahoželá.

Slovenka učí v Bordeaux: Viacjazyčnosť je prostriedok k spolunažívaniu

7:52
Gabriela Žiaková hovorila aj o tom, čo motivovalo Francúzov učiť sa slovenčinu, či upozorňuje na dôležitosť zrovnoprávnenia slovanských jazykov.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes