Konec listopadu přinesl městu Louny obrovské úspěchy, které zviditelnily Louny nejen na sportovní mapě! Zuzana Porubčanová získala na Mistrovství České republiky v přespolním běhu v kategorii juniorek ve Valašském Meziříčí 1. místo, a tím si vybojovala i nominaci na Mistrovství Evropy v krosu. Na 4 km trati zvítězila časem 15:51 min a soupeřku na 2. místě porazila o plných 25 sekund. Atletka je dlouhodobou členkou oddílu ASK ELNA Počerady pod vedením trenérů Radovana Šabaty a Pavla Duffka.

Dvojnásobná mistryně světa a nyní již i dvojnásobná mistryně Evropy Adéla Citová zvítězila na Mistrovsví Evropy ve sportovním aerobiku ve francouzském Agenu, a vynikajícím vystoupením tak završila svou bohatou profesionální kariéru v singl kategorii žen. Adéla je členkou Juniorského Fitness Klubu Louny, kde ji od prvních krůčků připravuje trenérka Jitka Hofmannová.

(zdroj: mulouny.cz)