Úterý 23.4 17:00 - Muzeum Středního Pootaví, Strakonice

Úterý 23.4 18:00 - Čajovna Na Půdě, Strakonice

Strakonice otočily derby s Radomyšlí, Ondřej Dlouhý dal hattrick

Strakonice - Radomyšl 6:4 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Strakonice - Radomyšl 6:4     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Také druhé derby zvládli! Hokejisté Strakonic v 11. kole krajské ligy bodovali doma opět naplno, v sobotu 20. listopadu si poradili s Radomyšlí 6:4 (0:1, 4:1, 2:2). Zápas se lépe vyvíjel pro hosty, kteří šli do vedení v poslední minutě první třetiny trefou Jana Řehoře. Hned na začátku druhé části vyrovnal Šuhaj, vzápětí vrátil soupeři vedení v přesilovce Hovora, ale zanedlouho srovnal opět Šuhaj.

Strakonickým pak skvěle vyšla 39. minuta, kdy v rozmezí 13 sekund využili početní výhody pět na tři a vzápětí pět na čtyři. Skórovali Tintěra a Dlouhý. Ve 44. minutě Dlouhý využil další přesilovku a domácí vedli 5:2. Za necelou minutu a půl snížil Jan Řehoř. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity, více těch vyložených měl tým od Otavy. V závěru Radomyšl zkusila ještě hru bez brankáře, ale 26 sekund před koncem inkasovala do prázdné branky z hokejky Dlouhého, který dokonal hattrick. Čtyři vteřiny před závěrečnou sirénou dal ještě výsledku konečnou podobu hostující Volf ml.