neděle 5.5 14:30 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Pohádková neděle pro děti.

• Výlet k pramenům řeky Volyňky

neděle 5.5 7:20 - Volyně – sraz na vlakovém nádraží

Písecký Švantlák i po osmi kolech drží neporazitelnost

PÍSEK - Hokejbalové 2. lize, skupiny Čechy Jih vládne bez ztráty jediného bodu písecký Švantlák. V dosud osmi sehraných zápasech neztratil ani bod a i podle skóre 75:10 je zřejmé, že často naděluje. Tentokrát v neděli 7. listopadu si debakl odvezl tým Pivní hvězdy z Jindřichohradecka, který k Otavě přijel s necelými dvěma pětkami a dopředu bylo zřejmé, že na úspěch má pramalou šanci.

HC Švantlův Dvůr Písek - SK Beer Stars Pluhův Žďár 11:2 (2:1, 4:0, 5:1)
Branky: Hromádka 4, Rychlík a Krejsa po 2, Hřebíček, Tajbl, Kubeš - Ondřej, Houdek
HC ŠD: Hlaváč - Hřebíček, Kozák, Tajbl, Volf, Čapek, Hromádka, Kabele, Krejsa, Kubeš, Kubiš, Rod, Rychlík, Vážný

Hosté sice měli první a poslední gólové slovo, když se na začátku 6. minuty ujali vedení, z čehož měli velkou radost, a ve 42. minutě uzavřeli brankový účet utkání. Z toho už však takovou radost neměli, protože mezi tím jejich gólman lovil míč ze své branky celkem jedenáctkrát.
Čtyřmi góly se blýskl Milan Hromádka, který se vyhoupl do tabulky střelců s dvanácti góly. Kromě toho je s třinácti asistencemi nejlepším nahrávačem. To dává dohromady číslo 25, kterým Hromádka vévodí i tabulce kanadského bodování.
První utkání v dresu Švantáku odehrál Matěj Krejsa a hned se zapsal dvěma góly a dvěma asistencemi.