V přípravném jihočeském derby urvalo Táborsko skalp prvoligového Dynama

TÁBOR - 03.07.2021 17:18

V dnešním přípravném utkání na novou sezonu se v jihočeském derby mezi Táborskem a českobudějovickým Dynamem překvapivě radovali druholigoví domácí fotbalisté. Prvoligoví hosté tak v přípravě neuspěli ani v druhém utkání, ve středu prohráli ve Freistadtu s Dynamem Moskva 0:4.

Táborsko - Dynamo České Budějovice 2:1 (1:0)

Domácí se do vedení dostali v první půli po trefě Bouly, za Dynamo srovnával po přestávce Patrik Brandner, ale rozhodující gól obstaral hned vzápětí táborský Icha.

Branky: 41. Boula, 52. Icha – 51. Brandner. Žluté karty: Icha - Skovajsa, Malecha: Rozhodčí: Pečenka. Diváků: 250.

Táborsko: Pecháček (46. Slávik) - Tusjak, Brabec, Dybala, Icha - Plachý (85. Kubovský), Drozd, Boula, Vozihnoj (80. Pavlík) - Provazník (77. Matoušek), Čapek (70. Pravda).

Dynamo: Šípoš - Čolić (46. O. Novák, 58. Kousal), Králik, Talovierov (46. Havel), Skovajsa (46. Mašek) - Javorek (46. Čavoš), Valenta (46. Malecha) - Hora (46. Brandner), Hellebrand (46. Mihálik), Tolno (46. Mršić) - Škoda (46. Bassey).

David Horejš (trenér Dynama): Mrzí mne, jakou hrou jsme se proti Táborsku prezentovali. První poločas byl z naší strany pomalý. Vázla tam rozehrávka a kombinace. Soupeř nám vůlí a bojovností vzdoroval a ta naše hra bez pohybu a nasazení je pro mne velkým zklamáním. I když jsou hráči ve velké zátěži, tak ten první poločas měli odehrát úplně jinak než jak ho odehráli.