Varnsdorf - Hradec 1:1Vítězná série Votroků skončila, Vlašim je doma silná

Praha
Aktualizováno

Čtvrtá porážka v řadě je důvodem pádu do druhé poloviny tabulky. Fotbalisté Chrudimi v utkání 24. kola Fortuna Národní ligy prohráli ve Vlašimi 0:1 a jejich černá série pokračuje. Naopak skončila vítězná série deseti utkání Votroků, kteří už mají jistý postup. Vedoucí Hradec Králové remizoval 1:1 ve Varnsdorfu.

Trenér Vlašimi Daniel Šmejkal.

Varnsdorf dokázal obrat o body vítěze letošního ročníku a zároveň postupující tým. Severočechy poslal do vedení Patrik Schön, ale ještě v prvním poločase srovnal na konečných 1:1 hradecký David Doležal.

Hradec tak jedenáctou výhru v řadě nepřidal a jeho vítězná série se zastavila na deseti zápasech. Neporazitelnsot ovšem drží již jedenáct kol. Varnsdorf tři zápasy neprohrál.

Vlašim je na vlastním trávníku silná. V tabulce domácích zápasů jí patří třetí příčka za Hradcem Králové a Líšní. Svou tvrz uhájila také v duelu s trápícím se soupeřem.

Jedinou branku utkání vsítil deset minut po změně stran Petr Breda. V neúplné tabulce si Vlašim polepšila na čtvrtou pozici. Osmá Chrudim naopak prohrála už počtvrté v řadě a čekání na výhru prodloužila na sedm kol.

24. kolo druhé fotbalové ligy:
Vlašim - Chrudim 1:0 (0:0)
Branka: 56. Breda. Rozhodčí: Macháč - Melichar, Váňa. ŽK: Svoboda - Kesner, Verner, Vencl. Diváci 90 (omezený počet).
Varnsdorf - Hradec Králové 1:1 (1:1)
Branky: 31. Schön - 44. Doležal. Rozhodčí: Denev - Leška, Pečenka. ŽK: Schön - Kateřiňák, Čech, Novotný. Diváci: 80 (omezený počet).