Tvarůžková a Bedrniková zakončily tureckou misi výhrou C1

Tereza Tvarůžková a juniorka Karolína Bedrníková (Expres CZ Tufo Kolín) zakončily jarní tureckou misi dalším vítězstvím ve svých kategoriích. Závod kategorie C1 v Alanyi vyhrála mezi ženami, téměř na vteřinu se stejným náskokem jako ve čtvrtek, dvaadvacetiletá Tereza Tvarůžková před Ruskou Ilinou Kristinou a maratonskou mistryní světa Ramonou Forchini (jb Brunex).

Juniorka Bedrníková ovládla závod s obrovskou převahou více než tří minut.

Mrkněte, jak vypadá závodní okruh v Turecké Alanyi z řídítek Zdeňka Vobeckého...

Victor Koretzky (FRA, KMC-Orbea) splnil svou úlohu favorita a zvítězil před Bartlomiejem Wawakem (POL, Kross Orlen) a novou akvizicí týmu Expres CZ Tufo Kolín Timofeiem Ivanovem z Ruska.

Na startu stáli i dva čeští bikeři: Zdeněk Vobecký (Fany Cycling) dojel na 25. pozici, Robert Hula (Expres CZ Tufo Kolín) skončil třiatřicátý.

Fotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Albstadt
  5. Světový pohárSP Albstadt 2022: Zlatý návrat Pidcocka, McConell neporažena, Cink 20.
    SP Albstadt 2022: Zlatý návrat Pidcocka, McConell neporažena, Cink 20.
  6. ZávodyFotogalerie: Český pohár XCO #1 - Brno 2022 - druhá várka
    Fotogalerie: Český pohár XCO #1 - Brno 2022 - druhá várka