Zde může být vaše reklama.

Bodovací série skončila Hokejisté HC Olomouc prohráli doma s Boleslaví

Hokejisté HC Olomouc prohráli doma s Boleslaví

21. 02. 2021 - 21:10

Bodovací série hokejistů HC Olomouc skončila po čtyřech zápasech. Mora ve čtvrtém utkání v tomto týdnu hrála doma proti Mladé Boleslavi. A poprvé v těchto perných dnech vyšla bodově naprázdno. Po dvou třetinách to bylo nerozhodně, v úvodu třetí hosté rozhodli v přesilových hrách.

Po první dvacetiminutovce vedli hosté, braku dal v 5. minutě Strnad. A jevilo se to tak, že Boleslav potvrdí roli papírového favorita. Ovšem v prostřední části hry Mora přidala na pohybu, nenechával soupeři mnoho prostoru a začal být nebezpečná. A ve 32. minutě bylo srovnáno, trefil se Kolouch. Pak mohla jít Olomouc do vedení, ale žádnou ze slibných šancí už se proměnit v gól nepovedlo. V poslední části zápasu pak bylo poměrně rychle rozhodnuto. Boleslav proměnila dvě přesilové hry a Mora už pak nenašla na odpor dostatek sil ani času.

HC Olomouc – BK Mladá Boleslav 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 32. Kolouch (Burian) – 5. J. Strnad (Bičevskis), 41. Flynn (Šťastný, Ševc), 47. Kotala (Šťastný), 58. Cienciala. Rozhodčí: Pražák, Kika – Zíka, Šamánek. Vyloučení: 5:5, navíc Ondrušek 10 minut. Využití: 0:2. Hráno bez diváků.

HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, A. Rutar, Vyrůbalík, Dujsík, Švrček, Valenta – Káňa, Knotek, Bambula – Klimek, Nahodil, Kunc – Ostřížek, Strapáč, Handl – Burian, Kolouch, Olesz – Gřeš. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
BK Mladá Boleslav: Krošelj (41. Růžička) – Ševc, Allen, Dlapa, Šidlík, Bernad, Fillman, Moravec – Kousal, Najman, Šťastný – Cienciala, Claireaux, Jääskeläinen – Strnad, Bičevskis, J. Stránský – Flynn, G. Szturc, Kotala. Trenéři Rulík a Patera.