Wolfsburg - Freiburg 3:0Wolfsburg se výhrou nad Freiburgem posunul na třetí místo ligy

Berlín

Fotbalisté Wolfsburgu v německé lize zvítězili nad Freiburgem 3:0 a po třetí výhře za sebou se v tabulce posunuli na třetí místo. Wolfsburg vyhrál nad Freiburgem po pěti neúspěšných vzájemných bundesligových utkáních v řadě.

Brankář Wolfsburgu Koen Casteels v akci.

O zisku tří bodů rozhodli Vlci už v prvním poločase. Ve 21. minutě využil nepřehledné situace po rohovém kopu John Brooks, šest minut před přestávkou zužitkoval náběh za obranu Wout Weghorst, s třinácti góly čtvrtý nejlepší kanonýr ligy. Po změně stran potvrdil tři body domácích Yannick Gerhardt.

Wolfsburg ztrácí ze třetího místa 10 bodů na vedoucí Bayern Mnichov, Freiburg drží po dvou prohrách ze čtyř posledních duelů devátou příčku.