Litoměřice - Sokolov 4:3Hokejisté Litoměřic bodovali pošesté za sebou

Praha
Aktualizováno

Hokejisté Litoměřic zdolali v dohrávce 19. kola první ligy doma šestý Sokolov 4:3 a posunuli se po páté výhře z posledních šesti zápasů ze 13. na 11. místo. Nováček Kolín v přímém souboji o 15. pozici vyhrál v dohrávce 2. kola na vlastním ledě nad Frýdkem-Místkem 3:1.

Hokejisté Litoměřic porazili v dohrávce 19. kola první ligy Sokolov.

Litoměřice bodovaly pošesté za sebou. Proti Sokolovu do 23. minuty získali vedení 3:0. V první třetině se trefili Patrik Miškář s Davidem Jindrou a na začátku druhé části skóroval opět Miškář. Ještě v prostředním dějství Baník snížil na rozdíl jedné branky, když přesilovou hru využil Tomáš Rohan a potom se prosadil Marek Švec. Ve 44. minutě zvýšil Peter Jánský na 4:2 a hosté za 69 sekund zkorigovali výsledek díky Švecovi.

Kolín zareagoval na sobotní debakl v Prostějově 3:11 a doma vyhrál podruhé za sebou. V první třetině Kozlům získali dvoubrankový náskok Vojtěch Síla s Lukášem Krejčíkem a ve 24. minutě upravil už na 3:0 Jakub Husa. Za čtyři minuty sebral Martinu Sejpalovi čisté konto David Klimša, potom už se stav nezměnil.

První hokejová liga - dohrávka 2. kola:
Kolín - Frýdek-Místek 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Branky: 5. Síla, 17. L. Krejčík, 24. Husa - 28. Klimša. Rozhodčí: Jechoutek, Kostourek - Kotlík, Baxa. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Bez diváků.
Dohrávka 19. kola:
Litoměřice - Sokolov 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
Branky: 7. a 24. Miškář, 19. D. Jindra, 44. Jánský - 35. a 45. Švec, 29. T. Rohan. Rozhodčí: Zubzanda, Květoň - M. Jindra, Bělohlav. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Bez diváků.