bikiny: Denisa Grassingerová Martina Kůrková (video) Jana Jeřábková Eva Budina (video) Kristýna BernáOlga Usovabodyfitness: Petra Lacinová • Simona Šimánová • Veronika Rynešová • physique: Petr Růžička (video)Lukáš ČervenýJakub KonečnýZdeněk Vrána Roman Hajabáč muscular: Jan Hrázský (video) kulturistika: Aleš Trpišovský (video) • Michal Sitter • Antonín TémaJan Fobl (video)Petr Tejkl Martin Dráb Alexandr Baraldi Miroslav Kubec klasika: Richard Bílík
ELITE PRO před ACE: Aleš Bursa • Pavel KoukalTomáš Kašpar • Lumír Štefek • Eliška Dombková • Lenka Myslivcová • Veronika Zemanová • Tereza Linhartová • Lenka Hlaváčová (video)
Info z Arnold Classic Europe:
z místa dění - 19 medailí!kompletní výsledky s body
Výsledky profesionálové:
Elite Prostrongman zrušen

Kulturista Antonín Téma na soutěžích SKFČR a mezinárodní federace IFBB nastupuje teprve třetím rokem, ale za tu dobu toho na nich stihl už opravdu hodně. Vloni se probojoval k titulu mistra republiky i k vítězství z IFBB Diamond Cup Hungary. Letos přidal celkové prvenství z IFBB Diamond Cup Prague, zlato z International Austrian Championship a naposledy také bronz z Arnold Classic Europe. Podobně jako na zmíněném mezinárodním mistrovství Rakouska i na evropském Arnold Classic Antonín přitom pečlivě dokumentoval celý svůj pobyt v místě konání soutěže prostřednictvím kamery. Výsledkem je dvoudílné video, které Vám dnes zprostředkováváme. Ve snímcích uvidíte záběry z cesty do Španělska, kde se Arnold Classic konalo, fragmenty z tréninku před závody, záběry ze zákulisí soutěže a mnoho dalšího. Mimochodem, i když do konce roku už mnoho dnů nezbývá, měl by Antonín Téma letos ještě jedny závody stihnout, když by se rád tuto neděli představil na Fitness Mania Classic 4 v Kladně.

[Text: Antonín Téma] Zdravím všechny čtenáře Ronnie.cz. Od 11. do 13. prosince 2020 jsem se účastnil Arnold Classic Europe, které se konalo ve španělské Santa Susanně. Byla to moje první účast na soutěži tohoto jména a i přes veškerá omezení v zemi (COVID-19) to byly skvělé závody a byla tam i spousta výborných závodníků. Čekal jsem, že úroveň bude veliká, ale když jsem vešel do rozcvičovny a ohlédl se kolem sebe, přišel jsem si spíše jako v boji o absolutku než v klasické kategorii do 95 kg, ve které jsem soutěžil. Všichni závodníci byli skvěle připravení a tak tomu bylo skoro ve všech kulturistických kategoriích.

Všechno odsýpalo tak rychle, že jsme se sotva stačili nabarvit a už jsme mazali se rozcvičovat. Dokonce jsme ani nevyužili deku, kterou jsme si přinesli, abychom na ní mohli odpočívat, než půjdeme na řadu. Co se týče českých závodníků, tak jsem moc rád, že tam byla taková banda lidí. Všichni byli moc fajn a byla sranda. Navíc měli skoro všichni drahocenné kovy, takže si myslím, že jsme ostudu neudělali. Velké díky také patří českému svazu, který se o nás staral, jak nejlépe mohl, a předával nám všechny informace o startu jednotlivých kategorií. Opravdu jsem si soutěž moc užil a doufám, že se mi poštěstí startovat na takové soutěži znova. Jen snad už bude lepší doba, co se týče omezení. Děkuji i pořadateli za skvěle zvládnutou soutěž a krásný, luxusní hotel, který obstaral pro ubytování závodníků. Jediné, co bych mohl vytknout, je absolutní chaos na registraci, kde i přesto, že jsme přišli včas a byli tam mezi prvními, tak jsme odcházeli po 3 hodinách úplně zničení.

Kdo by chtěl vidět, jak konkrétně vypadal můj výlet do Španělska, tak níže zkoukněte dvě videa, která jsem vydal na svém YouTube kanále.

Arnold Classic Europe 2020 očima Antonína Témy (I.)

Arnold Classic Europe 2020 očima Antonína Témy (II.)