• Kroužkování ptáků s přednáškou

pátek 19.4 9:00 - Sýpka u rybníka Topič

• Multinstrumentální koncert kapely Jablkoň

pátek 19.4 19:30 - Hospoda U Datla, Blatná

Souboj neporažených z čela tabulky přinesl remízu. Bělčice hrály s vedoucí Čkyní 4:4

Bělčice - Čkyně 4:4 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Bělčice - Čkyně 4:4     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

BĚLČICE – Oba soupeři znali dosud jen vítězství, v sobotu 3. října poprvé poznali něco jiného. Divokou remízu 4:4 (2:2) přinesl šlágr 7. kola I. B třídy skupiny B mezi domácími Bělčicemi (5 vítězství, 1 odložené utkání) na druhém místě a vedoucí Čkyní (6 vítězství). Diváci si přišli na své. Už v 5. minutě poslal Bělčické do vedení Adam Ježek, jenže hned vzápětí vyrovnal Jiří Pešek. V 18. minutě domácí znovu vedli, a to po vlastním gólu Jana Děda. Za necelých deset minut ale vyrovnal Michal Gerold. Vstup do druhé půle Bělčickým vyšel parádně, dvěma trefami v krátkém sledu v 51. a 53. minutě odskočili na dvoubrankový rozdíl. Skórovali Karel Hanzlík a Jakub Houda. Hned v 59. minutě dal však kontaktní branku Josef Král a v samém závěru, v 88. minutě, vyrovnal Václav Turek z penalty.