Čtvrtek 9.5 18:00 - Kulturní dům Veselí nad Lužnicí

• Prodaná nevěsta

Čtvrtek 9.5 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Divadelní představení.

Záhoří schytalo od protivínské rezervy bůra

ZÁHOŘÍ – Páté kolo píseckého okresního přeboru svedlo proti sobě fotbalisty Záhoří a protivínskou rezervu. Od prvních minut hráli na hřišti prim hosté z Protivína, kteří se netají postupovými ambicemi. Záhoří bylo zamčené na vlastní polovině a obrana měla plné ruce práce. Skóre se poprvé měnilo už po pěti minutách, kdy se prosadil protivínský Ondřej Kvasnička. Řadu dalších šancí hosté neproměnili, až ve 25. minutě se k odraženému míči v šestnáctce dostal Leroy Abatawa Buko a přízemní střelou navýšil vedení hostí. Na další gólové koření si diváci počkali až do závěrečné patnáctiminutovky a i tentokrát všechny branky napadaly do domácí sítě. Dvakrát během dvou minut mířil do černého Adam Kasík a devět minut před koncem pečetil výsledek na konečných 0:5 Marek Hanus.

TJ Sokol Záhoří – FK Protivín B 0:5 (0:2)
Branky: Kasík 2, Kvasnička, Buko, Hanus
Rozhodčí: Brodský – Lepič. Doležal. ŽK: 0:0. Diváků: 40