Buly - debata expertů

V Rallye Vyškov byl nejrychlejší Semerád

Teprve devatenáctiletý Petr Semerád vyhrál Rallye Vyškov, třetí závod Rallyesprint série. Pilot vozu Škoda Fabia R5 potvrdil, že je velkým talentem, a porazil druhého v cíli Jaromíra Tarabuse o 3,2 sekundy, třetí skončil s odstupem dalších deseti sekund Jan Černý.

Vyškov patří pilotu Semerádovi

Semerád, který vyhrál i první sprint sezony Rallye Příbram, ovládl tři ze čtyř rychlostních zkoušek.

V čele průběžného pořadí Rallyesprint série, která je vypsaná jen pro vozy s pohonem jedné nápravy, je Jan Dohnal, jenž byl dnes v absolutním pořadí dvanáctý.

Rallye Vyškov, třetí díl Rallyesprint série:

1. P. Semerád, Hovorka (Škoda Fabia R5) 34:11,0, 2. Tarabus, Trunkát (Hyundai i20 WRC) -3,2, 3. Černý, Černohorský (Volkswagen Polo Gti R5) -13,6, 4. M. Vlček, Jugasová (Hyundai i20 R5) -15,2, 5. Odložilík, Tureček (Volkswagen Polo Gti R5) -28,6, 6. Bisaha, Kiška (Hyundai i20 R5) -47,8.