V sobotu Vás srdečně zveme do Nové auly VŠB-TU v Ostravě na Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2020. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 99.
Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!
Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Vzhledem k současné situaci ohledně COVID-19 se SKFČR rozhodl aplikovat na MČR harmonogram soutěže podle mezinárodního stylu IFBB. Soutěž bude rozdělena po jednotlivých ucelených blocích podle kategorií - kulturistika, klasická kulturistika, physique, bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness - v jednom bloku proběhnou všechna kola soutěže (tedy semifinále i finále) a také vyhlášení výsledků. Pokud bude v kategorii 6 (maximálně 7) a méně závodníků, proběhne rovnou finále této kategorie. Záměrem je optimalizovat počty závodníků v zákulisí a minimalizovat jejich délku pobytu na místě konání soutěže, jelikož závodníci (kteří nestartují v jiných kategoriích) mohou již po ukončení jejich bloku odejít.
Níže najdete harmonogram soutěže, který je vytvořený podle počtů přihlášených závodníků. Jednotlivé kategorie a také jestli proběhne semifinále, nebo ne, bude upřesněno na místě až po prezentaci. Jak bylo uvedeno v propozicích, podle počtu odprezentovaných závodníků mohou být některé kategorie sloučeny nebo rozděleny na více kategorií.
Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a rekordním nárůstům nových případů platí od čtvrtka 10. září povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov v celém Česku (výjimku mají sportovci nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže).
Sled kategorií |
SOBOTA - semifinále a finále - od 11:00
kulturistika mladšího dorostu (sloučené kategorie) - finále (volná sestava + porovnávání)
kulturistika staršího dorostu do 65 kg - finále (volná sestava + porovnávání)
kulturistika staršího dorostu do 72 kg - finále (volná sestava + porovnávání)
kulturistika staršího dorostu nad 72 kg - finále (volná sestava + porovnávání)
VYHLÁŠENÍ
kulturistika staršího dorostu - absolutní
kulturistika juniorů do 70 kg - finále (volná sestava + porovnávání)
kulturistika juniorů do 77 kg - finále (volná sestava + porovnávání)
kulturistika juniorů nad 77 kg - finále (volná sestava + porovnávání)
klasická kulturistika juniorů - finále (volná sestava + porovnávání)
VYHLÁŠENÍ
kulturistika juniorů - absolutní
bikiny fitness dorostenek do 166 cm - finále (porovnávání)
bikiny fitness dorostenek nad 166 cm - finále (porovnávání)
wellness fitness juniorek - finále (porovnávání)
bodyfitness juniorek - finále (porovnávání)
VYHLÁŠENÍ
bikiny fitness dorostenek - absolutní
bikiny fitness juniorek I - finále (porovnávání)
bikiny fitness juniorek II - finále (porovnávání)
bikiny fitness juniorek III - finále (porovnávání)
bikiny fitness juniorek IV - finále (porovnávání)
VYHLÁŠENÍ
bikiny fitness juniorek - absolutní
physique dorostu (sloučené kategorie) - finále (porovnávání)
physique juniorů I - finále (porovnávání)
physique juniorů II - finále (porovnávání)
physique juniorů III - finále (porovnávání)
VYHLÁŠENÍ
physique juniorů - absolutní
|
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg
• 1. Jan Bartoníček (Fitness team Ronnie.cz)
Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg
• 1. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)
Kulturistika staršího dorostu do 65 kg
• 1. Jan Jindra (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 2. Filip Štěpánek (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
Kulturistika staršího dorostu do 72 kg
• 1. Jan Anděl (BOPO Factory Gym)
• 2. Ivo Kučera (Gladork Gym)
• 3. Jakub Železňák (Body Transformation Team)
Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg
• 1. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Tobiáš Janoušek (Power Gym Jihlava)
• 3. Martin Jirásek (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)
• 5. Štěpán Kosinka (Power Gym Jihlava)
• 6. Patrik Ondryáš (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
Physique dorostu do 178 cm
• 1. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)
Physique dorostu nad 178 cm
• 1. Matěj Bína (Mafia Fitness)
• 2. Samuel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Miroslav Ruda (Czech Virus Gym)
Bodyfitness dorostenek
• 1. Anna Tereza Černošková (Fitness AVE Přerov)
Bikiny fitness dorostenek do 166 cm
• 1. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 2. Tereza Rybnikářová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Michaela Vařáková (Target Team)
Bikiny fitness dorostenek nad 166 cm
• 1. Michaela Gangurová (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 3. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 4. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 5. Karolína Stejskalová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 6. Lucie Vlašánková (Fit Life 24 Hours Ostrava)
Kulturistika juniorů do 70 kg
• 1. Tomáš Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Karel Taras (Pro Life Fitness Telč)
• 3. Josef Vařák (Fit klub Ludvík)
• 4. Jakub Železňák (Body Transformation Team)
Kulturistika juniorů do 77 kg
• 1. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Roman Chrástecký (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Pavel Dostál (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 4. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
Kulturistika juniorů nad 77 kg
• 1. Tobiáš Janoušek (Power Gym Jihlava)
• 2. Ondřej Januš (Fitness Institut Klub)
Klasická kulturistika juniorů
• 1. Jan Anděl (BOPO Factory Gym)
• 2. Daniel Kroupa (Yamamoto Czech)
• 3. Vojtěch Nádeníček (Fitness Institut Klub)
Physique juniorů do 178 cm
• 1. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 3. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 4. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 5. Vojtěch Pospíšil (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 6. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)
Physique juniorů do 184 cm
• 1. Matěj Bína (Mafia Fitness)
• 2. Ondřej Grygar (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 3. Dominik Janda (Fitness Victory)
• 4. Samuel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
Physique juniorů nad 184 cm
• 1. Radek Baron (HDfitness Krnov)
• 2. Petr Fikejs (Fine Fitness Pardubice)
Classic physique juniorů
• 1. Michal Makovský (Target Team)
Physique juniorek
• 1. Gabriela Hejná (Big1One Fitness)
Bodyfitness juniorek
• 1. Anna Tereza Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Monika Fox (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Barbora Kopková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 4. Žaneta Moltašová (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Michaela Šourková (S. K. Maximus Praha)
• 6. Marie Zapletalová (Extrifit Club)
Bikiny fitness juniorek do 164 cm
• 1. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Kristýna Honzáková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Jana Kawuloková (Fitness Institut Klub)
• 4. Pavla Králová (SK Fiala´s Gym)
• 5. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 6. Tereza Rybnikářová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 8. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Andrea Šmejkalová (Target Team)
• 10. Kateřina Tošnerová (Strongman Czech Republic)
• 11. Anna Zdražilová (Hulk Gym Brno)
Bikiny fitness juniorek do 168 cm
• 1. Michaela Chaloupková (Fitness Victory)
• 2. Sabina Horáková (Extrifit Club)
• 3. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Kateřina Kuželková (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Michaela Vařáková (Target Team)
• 6. Lucie Vlašánková (Fit Life 24 Hours Ostrava)
Bikiny fitness juniorek nad 168 cm
• 1. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Anna Denemarková (Fialas Gym)
• 3. Michaela Gangurová (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 5. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 6. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 7. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 8. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 9. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 10. Karolína Stejskalová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 11. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 12. Karolína Šrámková (Fit Life Doubravka)
• 13. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 14. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)
Wellness fitness juniorek
• 1. Kateřina Jordáková (BcrossGym České Budějovice)
• 2. Lucie Kokyová (Czech Virus Gym)
• 3. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Kateřina Vomáčková (Toro Gym Vysoké Mýto)