Běžně dubnové mistrovství se kvůli pandemii COVID-19 přesunulo na září. V sobotu 5. a v neděli 6. září Vás srdečně zveme do kulturního domu ve Frenštátu pod Radhoštěm na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2020. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 165 (v sobotu 87, v neděli 78).
Na sobotní část soutěže se tentokrát přesunuly kategorie physique mužů a masters, kdy tak proběhnou všechny mužské kategorie, a to kulturistika, klasická kulturistika, classic physique, physique mužů a kulturistika vozíčkářů. V neděli dostanou prostor páry a všechny ženské kategorie - bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness, physique žen.
Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!
Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
SOBOTA
Kulturistika mužů do 70 kg
• 1. Marek Jan Bajger (FirstStep Fitness Praha)
• 2. Petr Blahůš (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 3. Petr Čížek (Prom-In Team)
• 4. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 5. David Sniegoň (SK Luna Fitness Havířov)
• 6. Jiří Žulko (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
Kulturistika mužů do 75 kg
• 1. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Jaroslav Čada (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Pavel Dostál (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 4. Tomáš Jančo (Pro Life Fitness Telč)
• 5. Ondřej Kohák (KSK Semi Praha)
• 6. Vladimír Kopecký (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Jan Kebrle (Pajič Trainings)
• 2. Vilém Kotásek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. David Stanečka (O. K. a S. T. TJ Rožnov pod Radhoštěm)
• 4. Roman Vodák (SF7 Team)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Jaroslav Blažek (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 2. Emil Boar (Extrifit Club)
• 3. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Matěj Ryšavý (Power Gym Jihlava)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Josef Podhrazský (S. K. Maximus Praha)
• 4. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)
• 5. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
Kulturistika mužů masters 40 - 49 let
• 1. Zbyněk Ceradský (Muscle Factory Březnice)
• 2. Vilém Kotásek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Miroslav Kubec (Target Team)
• 4. Josef Podhrazský (S. K. Maximus Praha)
• 5. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Roman Vodák (SF7 Team)
• 7. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
Kulturistika mužů masters 50 - 59 let
• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Petr Čížek (Prom-In Team)
• 3. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Vladimír Kopecký (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
Kulturistika mužů masters 60 - 69 let
• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Emil Boar (Extrifit Club)
• 3. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Jiří Němec (TJ Slovácká Slávia)
• 5. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)
• 6. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)
Kulturistika mužů masters nad 70 let
• 1. Pavel Beránek (Gym 2000 Kladno)
• 2. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
Kulturistika vozíčkářů
• 1. Petr Klíma (Toro Gym Vysoké Mýto)
Klasická kulturistika do 180 cm
• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Martin Dostál (Extrifit Club)
• 3. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 5. Dušan Mankovecký (Fitness Victory)
• 6. Jan Řišica (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Lukáš Roubík (Fitness team Ronnie.cz)
Klasická kulturistika nad 180 cm
• 1. Aleš Kalina (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Martin Navrátil (MTV Fitness Praha)
• 3. Radim Řezáč (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Martin Škrýba (Muscle Factory Březnice)
Klasická kulturistika masters
• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. David Černý (FirstStep Fitness Praha)
Physique mužů do 174 cm
• 1. Jan Drobena (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Miroslav Göbl (Extrifit Club)
• 3. Martin Hanák (SF7 Team)
• 4. Zbyšek Hodaň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 7. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 8. Ondřej Prichzi (Czech Virus Gym)
• 9. Marek Šafář (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
Physique mužů do 178 cm
• 1. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 3. Martin Petráň (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Michal Tobiáš (Sportovní centrum NMnM)
• 5. Zdeněk Vrána (Fitness při CVČ Most)
Physique mužů do 182 cm
• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 3. David Šebrle (Fitness při CVČ Most)
Physique mužů nad 182 cm
• 1. Vladyslav Bedrych (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Dominik Janda (Fitness Victory)
• 3. Zdeněk Piekarz (Target Team)
• 4. Milan Síleš (SF7 Team)
• 5. Libor Škopek (Target Team)
Physique mužů masters
• 1. Roman Hajabáč (Target Team)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Michal Kubín (FirstStep Fitness Praha)
• 4. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 5. Martin Paleček (Target Team)
• 6. Ondřej Prichzi (Czech Virus Gym)
• 7. Zdeněk Vrána (Fitness při CVČ Most)
NEDĚLE
Physique žen
• 1. Dana Temlová (BOPO Factory Gym)
Bodyfitness do 164 cm
• 1. Lenka Bořutová (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 3. Julie Nemravová (Prom-In Team)
• 4. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)
Bodyfitness nad 164 cm
• 1. Veronika Faranová (Bikini-fitness.cz)
• 2. Monica Fox (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Vendula Janáková (Sportcentrum Cheb)
• 4. Barbora Kopková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 5. Martina Long (Extrifit Club)
• 6. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 7. Denisa Petráš Ballová (Extrifit Club)
• 8. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 9. Alena Švec Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 10. Marie Zapletalová (Extrifit Club)
Bodyfitness masters
• 1. Lenka Bořutová (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 3. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 4. Denisa Petráš Ballová (Extrifit Club)
• 5. Dagmar Podhrazská (S. K. Maximus Praha)
• 6. Alena Švec Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)
Bikiny fitness do 160 cm
• 1. Aneta Bublíková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 3. Michaela Siláková Perugini (Top Fitness Ostrava)
• 4. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 5. Andrea Šmejkalová (Target Team)
• 6. Anna Zdražilová (Hulk Gym Brno)
• 7. Nikola Zívalová (Target Team)
Bikiny fitness do 165 cm
• 1. Jana Brzková (Fitness Corso)
• 2. Kamila Brzobohatá (Target Team)
• 3. Sabina Horáková (Extrifit Club)
• 4. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 5. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 7. Tereza Rybnikářová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Andrea Šantrůčková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 9. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)
Bikiny fitness do 170 cm
• 1. Denisa Grassingerová (Target Team)
• 2. Sára Klečková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Kateřina Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 5. Kristýna Pauříková (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 6. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 7. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Lucie Thielová (Fitness Corso)
Bikiny fitness nad 170 cm
• 1. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Nikola Dohnalová (Target Team)
• 3. Lucie Filipová (Fitness Corso)
• 4. Kristina Havlíková (Yamamoto Czech)
• 5. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 6. Leona Idrná (TJ Tesla Brno)
• 7. Jana Jeřábková (Target Team)
• 8. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 9. Monika Krupková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 10. Sylvie Moocová (Top Fitness Ostrava)
• 11. Veronika Müllerová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 12. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 13. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 14. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 15. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 16. Veronika Špániková (Target Team)
Bikiny fitness masters
• 1. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Zdeňka Dvořáková Rennerová (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Martina Michálková (Target Team)
• 6. Sylvie Moocová (Top Fitness Ostrava)
• 7. Veronika Müllerová (Toro Gym Vysoké Mýto)
Wellness fitness
• 1. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Johana Filipová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Kateřina Jordáková (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Kateřina Vomáčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
Kulturistika smíšených párů
• 1. Martin Dostál, Marie Zapletalová (Extrifit Club)
• 2. Roman Vodák, Zuzana Prudíková (SF7 Team)