Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Kate Middleton

Miss Czech Republic 2020: Vítězkou se stala Karolína Kopíncová, bude reprezentovat zemi na Miss World.

Zdroj: Miss Czech Republic
+ Dalších 9 fotografií
výhra v soutěži

Ve čtvrtek večer proběhlo finále 11. ročníku Miss Czech Republic pod vedením Taťány Makarenko. 10 dívek bojovalo o 5 titulů, ale jen jedna z nich se mohla dostat až na světovou soutěž krásy Miss World, kde bude reprezentovat Českou republiku.

Krásné, svůdné a půvabné slečny bojovaly o pět titulů na soutěži krásy Miss Czech Republic. Vítězka 11. ročníku bude moci reprezentovat Českou republiku na nejstarší a největší světové soutěži Miss World. O tento titul bojovalo 10 krasavic.

Finalistky letošního ročníku jste mohli znát už od listopadu loňského roku. Všechny dívky prošly pořádnou přípravou a různými výzvami, kde bojovaly o to, aby se staly těmi nejkrásnějšími v zemi. Například sportovní výzvu ovládla desátá finalistka Natálie Kočendová. A v plavkách ukázala to nejlepší Barbora Aglerová, finalistka číslo 6, která se divákům moc líbila.

10. Natálie Kočendová 20 let, 174 cm, Karviná

Celý večer moderoval herec David Gránský. O hudební doprovod se postarala například rapperka a zpěvačka Sharlota Její píseň Sama sebou zněla po celou přehlídku oděvů od návrhářky Vandy Jandy Dorian a Adam Mišík zpívali píseň Proudy, zatímco finalistky ukazovaly práci návrhářky jménem Elisabetta Franchi.

Vítězka bude reprezentovat Česko

Na finále 23. července se bojovalo o 5 korunek, kde každá z dívek pojede reprezentovat ČR na největší světové soutěže světa. Také se na finále vyhlásíly 4 doprovodné tituly. Miss Notino se stala první finalista Angelika Kostyshynová, Miss Bikini vyhrála Barbora Aglerová s číslem 6. Titul Miss Talent si odnesla Jana Smejkalová, 8. finalistka. Miss Photogenic se stala Sandra Burdon s číslem 7.

Páté místo a Miss Intercontinental vyhrála Veronika Šmídová. Čtvrté místo a titul Miss Grand International získala Barbora Aglerová. Natálie Kočendová vyhrála třetí místo a titul Miss International. Druhé místo získala Angelika Kostychynová, nově tedy Miss Supranational.

Nejdůležitější je však Miss Czech Republic. A právě tento titul se podařilo získat nádherné finalistce s číslem 4, Karolíně Kopíncové. S výhrou přichází i postup na největší soutěž krásy světa. Vítězce gratulujeme!

Co dělat při jaderné havárii: Základní rada zní schovej se a zůstaň v kontaktu, říká Dana Drábová