Čtvrtek 18.4 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

• Senior večer - Inych

Čtvrtek 18.4 17:00 - Kulturní dům, Písek

Svou premiéru bude mít na seniorském večeru zkušený hudebník Jindřich Ryba alias Inych, který se v posledních letech soustředí na sólová vystoupení.

Písek v prvním zápase nezaváhal, Dynamo porazil 3:0

PÍSEK – Ve středu 22. července odehráli písečtí fotbalisté první přípravné utkání na nový ročník třetí ligy. Na úvod si do svého areálu pozvali rezervu českobudějovického Dynama, která se chystá na druhou sezonu v Divizi A. Hned po několika minutách rozvlnil hostující síť Antonín Presl, jeho branka ale kvůli ofsajdu neplatila. Žlutomodří byli v prvním poločase jasně lepší. Svou převahu potvrdili po půl hodině hry, kdy nacentroval přesně Tom Ulbrich a Presl v pádu nasměřoval míč za záda budějovického gólmana. Ve druhé půli se obraz na hřišti příliš nezměnil a Písečtí měli častěji míč na kopačkách. Na 2:0 zvýšil po rohovém kopu hlavou Jan Sigmund. Ten se při třetím a posledním gólu změnil v nahrávače, našel volného Tomáše Froňka, který propasoval míč za brankovou čáru. Hosté si za celý zápas vypracovali jen jednu větší příležitost, tu ale pohotově zlikvidoval brankář Lukáš Hejníček, který je v Písku na zkoušku právě z Budějovic. Svěřenci Milana Nouska si na úvod přípravy v klidu poradili s béčkem Dynama 3:0.

FC Písek – SK Dynamo ČB B 3:0 (1:0)

Branky: Presl, Sigmund, Froněk

Rozhodčí: Lepič – Jevčák, Landík

Písek: Satrapa (45. Hejníček) – Vacovský, Froněk, J. Held, Pařízek, Presl, Běloušek, Ulbrich, Sajtl, Hajdo, Petřík. Střídali: Kulík, Sigmund, M. Held, Přibyl

Dynamo ČB B: Kerl – Kočí, Šestauber, Perina, Pravda, Matoušek, Krejčí, Červený, Kalousek, Míka, Sypal. Střídali: Bartoš, Matuška, Česák, Kavka, Strejček