pátek 26.4 20:00 - Kostel Narození Panny Marie, Vodňany

O vítězi Blseckých okruhů v Bílsku rozhodla desetina sekundy

Blsecké okruhy 2020 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Blsecké okruhy 2020     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

BÍLSKO – Jubilejní 10. ročník Blseckých okruhů v silniční cyklistice hostilo v neděli 12. července Bílsko u Bavorova. Závod byl součástí seriálu Jihočeská amatérská liga. Přihlásilo se do něj 158 závodníků (nakonec jich bylo hodnoceno 156), kteří absolvovali 10,6 kilometru dlouhou trať na sedm kol po okolí. Vítězem se stal Vojtěch Modlitba (CK Příbram Fany Gastro), druhý byl o pouhou desetinu vteřiny Jakub Pileček (CK Příbram Fany Gastro) a těsně třetí Oldřich Novotný (Cyklo Team WEBER). V kategorii žen byl jasně nejlepší Tereza Švihálková (ČEZ Cyklo Team Tábor).