Matějů si dal vlastní gól, Atalanta pokračuje ve skvělé sezóně. Inter opět ztratil

AKTUALIZOVÁNO

Lecce překvapivě porazilo Lazio v rámci 31. kola Serie A. Český záložník Antonín Barák odehrál celé utkání. Účastník čtvrtfinále LM Atalanta Bergamo si připsal tři body, zvítězil i AS Řím. Inter Milán naopak nedokázal vyhrát ve Veroně.

Lecce po sérii šesti porážek konečně bodovalo. Druhé Lazio vedlo už po pěti minutách. Chybnou rozehrávku brankáře Gabriela potrestal Filipe Caicedo. Domácí vyrovnali brankou Khoumy Babacara, dokonce v nastaveném čase v prvním dějství mohli jít do vedení, ale kapitán Mancosu z penalty netrefil branku. Lecce vstřelilo vítěznou branku ve 47. minutě, po rohovém kopu se hlavou prosadil Lucioni.

Juventus ztratil dvoubrankové vedení a AC Milán i díky Ibrahimovičoví slaví ve šlágru kola divokou výhru 4:2.

Neapol veze ze hřiště Janova tři body za těsnou výhru 1:2. O vítěznou branku se postaral Hirving Lozano, ten si v 66. minutě zaběhal za obranu a dlouhý pas přesně zakončil.

AS Řím porazil Parmu 2:1, Atalanta mezitím zdolala Sampdorii 2:0. Bologna doma podlehla Sassuolu 1:2, český záložník Ladislav Krejčí proseděl celý zápas na lavičce. FC Turín porazil Brescii 3:1, Aleš Matějů si vsítil vlastní branku, Jaromír Zmrhal se dostal do zápasu až z pozice náhradníka.

SPAL ve čtvrtek podlehl Udinese 0:3. Inter Milán se představil ve Veroně a trenér Conte na tento duel nebude vzpomínat dobře, Nerazzuri totiž v 86. minutě přišli o vítězství a pouze remizovali 2:2, za Inter skórovali Candreva a vlastní gól si vsítil Dimarco, za Veronu se trefili Lazovic a Veloso.

Serie A – 31. kolo:

Lecce - Lazio Řím 2:1
Branky: 30. Babacar, 47. Lucioni - 5. Caicedo

FC Janov - Neapol 1:2
Branky: 49. Goldaniga - 45+1. Mertens, 66. Lozano

AC Milán - Juventus Turín 4:2
Branky: 62. Ibrahimovic z pen., 66. Kessié, 67. Leao, 80. Rebič - 47. Rabiot, 53. Ronaldo

Fiorentina - Cagliari 0:0

AS Řím - Parma 2:1
Branky: 43. Mkhitaryan, 57. Veretout - 9. Kucka (pen.)

Atalanta Bergamo - Sampdoria Janov 2:0
Branky: Branky: 75. Toloi, 85. Muriel

Bologna - Sassuolo 1:2
Branky: 90+1. Barrow - 41. Berardi, 57. Haraslín

FC Turín - Brescia 3:1