Autor: ČTK, pav
0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Fotbalisté Sokolova porazili v 23. kole druhé ligy Vítkovice vysoko 4:0. Západočeši vyhráli podruhé za sebou a na čtrnáctý Varnsdorf ztrácejí už jen čtyři body, vedení klubu nicméně po ztrátě sponzora počítá pro příští ročník jen s přihláškou do ČFL. Ostravský celek zůstal po sedmé porážce v řadě poslední.

Sokolov rozhodl zápas už v první půli, kdy nejprve Marek Krátký poslal do sítě odražený míč a po půlhodině hry přihrál na druhý gól Marku Červenkovi. Po změně stran se trefil ještě střídající Ju Kang-hjon a poslední branku si hosté dali v závěru sami.

Líšeň vyhrála v Prostějově 1:0 a ukončila šestizápasové čekání na tři body. Brněnský celek přeskočil soupeře v tabulce díky centru Jaroslava Málka na Jana Silného, který se v 18. minutě postaral o jediný gól zápasu.

Líšni patří deváté místo a ztrácí dva body na osmou Chrudim, která neudržela vedení ve Vlašimi. Domácí díky gólům Milana Kadlece a Oskara Fotra otočili stav na 2:1 a zvítězili potřetí za sebou.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 23. kolo:

Prostějov - Líšeň 0:1 (0:1), Sokolov - Vítkovice 4:0 (2:0), Vlašim - Chrudim 2:1 (0:0).

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.