Vrbův Razgrad začal po pauze skvěle! Vyhrál na hřišti Levski a zvyšuje náskok

Praha

První zápas po koronavirové pauze začal lídr bulharské ligy Ludogorets Razgrad výborně, když v 25. kole Parva ligy zvítězil na hřišti čtvrtého Levski Sofia těsně 1:0 a na čele má tým Pavla Vrby náskok devíti bodů na druhý Lokomotiv Plovdiv.

Pavel Vrba mohl být s výkonem svého týmu spokojen

Bitva mezi domácím Levski Sofia a Ludogoretsem přinesla v prvním poločase vyrovnanou podívanou, která však branku nepřinesla.

Jako první se dostal ke slovu tým českého kouče, když se ihned po přestávce prosadil v 46. minutě brazilský záložník Oliveira-Souza.

Další branky už v zápase nepadly, Razgrad si tak upevnil vedení v tabulce a letošní sezonou stále kráčí bez porážky.

V 24 zápasech Ludogorec vyhrál sedmnáct zápasů, sedmkrát bral bod za remízy. Levski Sofia naopak na výhru čeká již čest zápasů, naposledy se ze tří bodů radoval 8. prosince.