SESTŘIHY: Kladno žije! Skolilo Boleslav 3:2. Padlo Dynamo i Litvínov

Autor: iSport.cz
0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

SOUHRN | Boj o záchranu v Tipsport extralize bude dramatický až do samého konce! Kladenští hokejisté porazili v 51. kole Mladou Boleslav 3:2 a díky prohře Litvínov v Olomouci (1:3) si to Rytíři Jaromíra Jágra rozdají v pátek s Vervou o holý extraligový život. Záchranu nemají jistou ani Pardubice, které prohrály 1:2 v prodloužení se Spartou. Spásu mezi elitou slaví pouze Vítkovice, které skolily výrazně omlazený kádr Karlových Varů rozdílem 2:8. Vedoucí Liberec schytal doma výprask 0:4 od Třince. Plzeň slaví po obratu vítězství 3:2 nad Kometou.

Do přímého boje o záchranu poslal Rytíře dvougólový hrdina Austin

Kladenští nastoupili ve speciálních černých dresech a Nadační fond Rytířů Kladno Knights Foundation podpořil Dětské kardiocentrum Motol a Vězeňskou službu České republiky. V první komerční přestávce navíc diváci zasypali ledovou plochu plyšáky zakoupenými na podporu charitativní akce.

Domácí začali aktivně, do šancí se dostali Vampola a Hajný. V páté minutě se ujali Rytíři vedení. O'Donnellovu ideální přihrávku usměrnil za Peterse Redlich, který se po předchozím gólovém půstu trvajícím 23 zápasů trefil podruhé za poslední tři duely.

Postupně začali hrozit i hosté. Při Zbořilově šanci zasáhl Brízgala, který stejně jako v minulém duelu v Brně nahradil Godlu. Kladenská jednička při potížích se zraněním nebyla ani na lavičce. Při Hrbasově vyloučení přerušil přesilovku faulem Kaut a hosté potom při své zkrácené výhodě udeřili. Po Zbořilově přihrávce zamířil do odkryté branky Kašpar.

V úvodu druhé části měl možnost vrátit vedení Rytířům Lakos, ale minul. V 26. minutě se radoval Bruslařský klub. Při signalizované výhodě objel Kašpar branku a zasunul puk k levé tyči dříve, než stačil Brízgala přesunout beton.

Hosté se ubránili při Ševcově trestu, potom neproměnil únik O'Donnell, ale v 35. minutě ale už Kladno vyrovnalo. Zikmund našel Austina, který trefil odkrytou branku a byl to už 16. gól kanadského beka v sezoně. Odpovědět mohli Klepiš i Ševc.

V úvodu třetí třetiny zahrozil Machač. Při Kašparově vyloučení čelil Peters několika nebezpečným pokusům při tlaku Rytířů a nejaktivnějším střelcem byl O'Donnell, ale skóre se nezměnilo.

Kladno zůstalo v náporu a v 51. minutě se radovalo díky Austinově druhé trefě v zápase. Těsný náskok Rytíři udrželi i při Keharově vyloučení a stav se nezměnil ani při závěrečné power play.

Ohlasy trenérů

David Čermák (Kladno): "Začátek jsme měli lepší, potom jak Boleslav srovnala, tak byla zase lepší ona. Ve druhé třetině jsme měli trochu štěstí a bylo pro nás strašně důležité srovnání na 2:2. Do třetí třetiny jsme pak šli s tím, že to chceme urvat. Měli jsme víc ze hry a zaslouženě jsme vyhráli. Podařilo se nám otočit období, kdy se nám nedařilo, vyhráli jsme tři zápasy a jsme teď rádi, že vůbec můžeme jít do posledního zápasu s tím, že máme o co hrát."

Pavel Patera (Mladá Boleslav): "Do zápasu jsme nevstoupili dobře, Kladno nás přehrávalo a zaslouženě šlo do vedení. Od desáté minuty první třetiny se hra vyrovnala a dobře jsme sehráli přesilovou hru. První pasáž byla asi zasloužená plichta. Ve druhé třetině jsme byli lepší, dali jsme na 2:1 a mohli jsme zápas rozhodnout. Bohužel jsme nedali a pak jsme si nechali dát gól ze signálu na 2:2. Ve třetí třetině bylo Kladno lepší a o gól zaslouženě vyhrálo. Já jsem věděl, že to pro mě po zápase nemůže dopadnout dobře. Prohráli jsme, kdybychom vyhráli, tak by to byl konec Kladna. Jsem odsud a odehrál jsme tu skoro celou kariéru."

SESTŘIH: Kladno - Mladá Boleslav 3:2. Rytíři udrželi naději, rozhodl Austin
Video se připravuje ...

Domácí: 04:16. Redlich, 34:31. Austin, 50:48. Austin

Hosté: 14:48. Kašpar, 25:21. Kašpar

Domácí: Brízgala (Stahl) – Nash, Austin, Lakos, Kehar, Zelingr, Barinka (A), Zajíc – Jágr, Machač, Zikmund – Melka, Vampola, J. Strnad (C) – O'Donnell, Stach, Redlich – Š. Bláha, T. Kaut (A), Hajný.

Hosté: Peters (Haas) – Hrbas, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Hrdinka – Skalický, Zbořil, Klepiš (A) – R. Zohorna, Jeglič, Cienciala – Lunter, Bičevskis, Kašpar – Flynn, Najman, Šťastný.

Sparta vyhrála 10. prodloužení z jedenácti případů, komplikace pro Dynamo

Do první výraznější šance se dostal ve 4. minutě domácí Poulíček, brankář Machovský však jeho dorážku zastavil. Na druhé straně zahrozil Sukel a v první přesilové hře se hosté dostali do vedení. Buchteleho dorážku ještě Kantor zlikvidoval, o pár vteřin později jej ale překonal Pech.

Dynamo dostaly do hry početní výhody. Jurčinovo vyloučení Sparta ještě v pohodě ubránila, při Buchteleho trestu ale Svačina vyrovnal. Na přelomu první a druhé třetiny přečkali hosté další oslabení a úroveň hry následně poklesla.

Kantor i Machovský si za třináct minut druhé části připsali jen tři zákroky. Až poté se na led vrátil vzruch. Poulíček po přečíslení dva na jednoho nedokázal trefit puk, Kantor se vyznamenal při Kolářově trestu a bezprostředně po jeho skončení.

Ve 42. minutě mohl domácí přiblížit výhře a udržení v extralize Látal, Machovský ale jeho střelu udržel. Na druhé straně se neujala Řepíkova střela ani Košťálkova samostatná akce. V 52. minutě z ideální pozice před brankou přestřelil Svačina.

Při Kvapilově trestu byl blízko rozhodující branky Tybor, výborný Machovský však jeho šanci zlikvidoval. O vítězství Sparty nakonec rozhodlo prodloužení, ve kterém se po Pechově akci prosadil Dvořák.

Michal Mikeska (Pardubice): "Doufali jsme, že do posledního kola (naše) situace nerozhodná nebude. Po dvou třetinách jsme drželi stav 1:1, hráli jsme stejně jako Sparta to, co jsme potřebovali. Šance byly na obou stranách. V samotném závěru nebo ve třetí třetině jsme měli dvě tři loženky, které se daly využít. Bohužel nám to tam nepadlo a v prodloužení jsme nezískali kýžený bod. Jedeme dále."

Miloslav Hořava (Sparta): "Bylo to těžké, bojovné utkání. Z naší strany bylo těžké jen fyzicky, pro domácí to bylo náročné i psychicky. Jsem ale rád, že jsme vyhráli v prodloužení a boj pokračuje do posledního kola."

SESTŘIH: Pardubice - Sparta 1:2pr. Dynamo ještě nemá jistotu záchrany, rozhodl Dvořák

Domácí: 18:30. Svačina

Hosté: 09:12. Pech, 61:10. Tomáš Dvořák

Domácí: Kantor (Kacetl) – J. Zdráhal, Mikuš, J. Kolář, S. Zacharčuk, Holland, T. Voráček, Blažej – Tybor, R. Kousal, Vondrka – Svačina, Poulíček, Mandát – Látal, Harju, Kusý – Paulovič, Rolinek, Machala.

Hosté: Machovský (J. Sedláček) – Blain, Kalina, Tomáš Dvořák, Košťálek, Jurčina, T. Pavelka, Piskáček – Řepík, Sukeľ, Rousek – Forman, Pech, Buchtele – Smejkal, Tomášek, M. Kvapil – Vitouch, Říčka, Dvořáček.

Kolouch dvěm góly zkomplikoval Vervě boj o záchranu

Do domácího brankoviště se po pěti zápasech vrátil Konrád. Úvod patřil Hanákům: Skladaný z dobré pozice trefil branku pouze z boku, ve 13. minutě Ostřížek vystřelil a orazítkoval levou tyč Janusovy branky. Hned z protiútoku posunul Gerhát puk na Válka, který z mezikruží prostřelil domácího gólmana a otevřel skóre.

Irglův pokus o vyrovnání zablokoval jeden z obránců. Litvínov se ve druhé třetině dočkal přesilovky, v ní ale hosté ani nevystřelili mezi tyčky. Tomeček pak naopak chvilku na to využil chyby hostů, zmocnil se kotouče, přesnou přihrávkou našel před brankou osamoceného Koloucha a ten se nemýlil.

Do úniku se poté dostal Helt, který přihrávkou hledal ještě Jurčíka, jenže ten promáchl. Po faulu na Jaroměřského se přesilovky dočkala také Olomouc, a to rovnou čtyřminutové. V ní pálili Jaroměřský, Ostřížek a několikrát Irgl, ale žádná ze střel neměla gólovou tečku.

Ve třetím dějství Konrád vyrazil střelu Gerháta, z protiútoku se dostal k puku Tomeček, nahrál Škůrkovi, jenž našel Koloucha a ten se prosadil v dnešním duelu podruhé. Pospíšil se po buly ocitl tváří v tvář Konrádovi. Zkusil to bekhendovou fintou, ale domácí brankař puk udržel pod sebou. Litvínov v přesilovce pokračoval v tlaku, ale Konrád předvedl několik dalších zákroků. Hüblův slibný pokus šel vedle.

Před domácím brankářem se strhla mela, ale puk zůstal v jeho moci. Hosté šli do přečíslení dva na jednoho, ale Trávníček se rozhodl vzít vše na sebe a puk skončil pouze u Konráda. Litvínov si dvě minuty před koncem vzal oddechový čas a zpátky do hry šli hosté bez brankáře. V poslední minutě pak Konrád pokryl puk, vyhodil ho o mantinel na Káňu a ten se spolu s Burianem dostal před odkrytou brankou. Káňa ještě nahrál Burianovi a ten uklidil kotouč puk do prázdné branky.

Jan Tomajko (Olomouc): "Myslím, že jsme začali dobře, měli jsme víc ze hry, paradoxně jsme dostali gól. Ale měli jsme dvě třetiny střeleckou převahu. Ve třetí třetině jsme dali gól na 2:1 a potom Litvínov začal víc bruslit, víc napadat, s čímž jsme měli problém. Měli jsme i trochu štěstí, Braňo Konrád tam měl ale výborné zákroky. Jsme rádi za tři body. Každé mužstvo by mělo chtít každý zápas vyhrát. Já jsem rád, že jsme to dnes zvládli a mohli tak vyvrátit i některé spekulace."

Jindřich Kotrla (Litvínov): "My jsme odehráli katastrofální zápas. Soupeř byl po celou dobu jednoznačně lepší. Akorát mohu dodat, že takhle se o setrvání v extralize nebojuje. Po psychické stránce kluci byli asi dneska hodně dole, že si připouštěli situaci, ve které jsme. A podle toho to také vypadalo. Příští zápas je o bytí a nebytí a musíme k tomu tak přistoupit."

SESTŘIH: Olomouc - Litvínov 3:1. Verva si záchranu nezajistila, Mora skončí sedmá

Domácí: 31:35. Kolouch, 42:50. Kolouch, 59:41. Burian

Hosté: 13:06. Válek

Domácí: Konrád (Lukáš) – Škůrek, Valenta, Hlaváč, Ondrušek (A), Jaroměřský, Vyrůbalík (C), A. Rutar – P. Musil, Nahodil, Klimek – Irgl, J. Káňa, Burian – Olesz, J. Knotek (A), Ostřížek – Skladaný, Kolouch, V. Tomeček.

Hosté: Janus (Honzík) – L. Doudera, Kudla, Březák, Ščotka (A), Štich, J. Říha – Jarůšek, Mahbod, Hedberg – F. Lukeš, V. Hübl (C), Pospíšil – Válek, Gerhát, Jánský – Trávníček (A), Jurčík, Helt – Stříbrný.

Vítkovice smetly juniory Energie a slaví záchranu v extralize

Západočeši umetli soupeři cestu za definitivní záchranou. Hosté do Ostravy přijeli s řadou juniorů, dorostenců a bez všech opor a domácí toho náležitě využili. Utkání rozhodli už v první dvacetiminutovce.

Vítkovičtí se prosadili z první šance a už po 189 sekundách je uklidnil Kubalík, který těžil z forčekingu a Dočekalovy přihrávky. Hosté extraligovému tempu nestačili a zápas byl jen otázkou skóre.

Druhý gól zaznamenal švihem z mezikruží Veselý a ve 14. minutě zvýšil Mallet v přesilové hře tečí na 3:0. O jednostranném obrazu hry vypovídal i poměr střel na bránu 14:1 v prvním dějství.

Ve stejných kolejích zápas pokračoval i ve druhé části. Stálou převahu Vítkovic zúročil zblízka čtvrtou brankou Hruška a stejný hráč v polovině zápasu ukončil po exhibiční kombinaci Hamrlovo působení mezi tyčemi pátým gólem. Bednář se však v karlovarském brankovišti ani neohřál a po 52 sekundách ho z další stoprocentní šance překonal osamocený Roman.

I hosté se ve druhé třetině několikrát dostali k zakončení, ale góly dávali domácí. V 39. minutě přidal zblízka sedmou trefu z dorážky Werbik.

Osmou branku Ostravanů vstřelil v 47. minutě tečí Kubalík, pak měl možnost na čestný zásah i hostující Křemen, ale blafák nedotáhl. Vary se však přece jen dočkaly a devět minut před koncem zbavil Svobodu čistého konta zblízka důrazný Tureček, který se v 18 letech mohl radovat z prvního extraligového gólu.

Nakonec Svobodu pokořil ze sóla v 56. minutě i Šik a snížil porážku na konečných 2:8. Karlovy Vary pošesté za sebou nebodovaly naplno.

Mojmír Trličík (Vítkovice): "Výsledek mluví jednoznačně. Ze začátku na nás byla zase vidět nervozita. Chtěli jsme co nejvíce zakončovat, což se ale až tak moc nestalo. Ale Ostrava má extraligu na příští rok, což je nejdůležitější. Spadl nám obrovský kámen ze srdce, je to neskutečná úleva."

Martin Pešout (Karlovy Vary): "Bylo na našem mladém mužstvu vidět, že má ze soupeře respekt. Ale jsem rád, že jak zápas šel, tak ho trochu setřáslo. V třetí třetině ukázalo, že ten respekt byl až zbytečný. Ve Varech devět roků nic nebylo, postup do předkola je obrovský úspěch a potřeboval jsem ty hráče nechat trošku odpočinout. Navíc včera jsme měli odstávku zimního stadionu, a jet sem bez tréninku při té únavě s hráči, kteří za týden mají předkolo, jsem nechtěl. V pátek to bereme jako generálku a do utkání půjdeme v nejsilnější sestavě, abychom vyzkoušeli přesilovky i oslabení."

SESTŘIH: Vítkovice - Karlovy Vary 8:2. Domácí přejeli mladíky a slaví záchranu

Domácí: 03:09. T. Kubalík, 08:35. R. Veselý, 13:29. Mallet, 26:55. Hruška, 29:41. Hruška, 30:33. O. Roman, 38:09. Werbik, 46:02. T. Kubalík

Hosté: 50:53. Tureček, 55:42. Šik

Domácí: Mi. Svoboda (Dolejš) – Štencel, Trška, L. Kovář, Dudas, Výtisk (C), R. Černý, Rosandić – Šišovský, Hruška, Schleiss – Roberts Bukarts, O. Roman, Lakatoš (A) – Dej (A), R. Veselý, Mallet – Dočekal, Werbik, T. Kubalík.

Hosté: Hamrla (30. Bednář) – Šafář (A), Záruba, D. Mikyska, Tureček, A. Rulík, Klejna, Kořán – Rozhon, Vildumetz, Vondráček (C) – M. Zabloudil, Osmík (A), Bačo – Křehlík, Jiskra, Křemen – Adámek, Novotný, Šik.

Oceláři zkazili Bílým Tygrům převzetí Prezidenského poháru

Oceláři, bojující o druhou příčku, potvrdili, že se jim v současnosti proti Liberci daří: vyhráli páté z posledních šesti vzájemných utkání. Třemi body za gól a dvě asistence se pod výhru Třince podepsal útočník Matěj Stránský, brankář Jakub Štěpánek vychytal druhé čisté konto v sezoně.

Třinec do utkání rázně vletěl a již po 47 vteřinách šel do vedení. Gernátovu střelu od modré čáry dorazil za bezmocného Hrachovinu Růžička. Liberečtí mohli odpovědět v přesilové hře, Štěpánek si ale se střelami Bulíře a Birnera poradil.

Na druhé straně mohl Oceláře poslat do dvoubrankového vedení Marcinko, Hrachovina ale jeho velkou šanci lapil. V polovině první třetiny měli domácí další početní výhodu, Štěpánka ale prakticky neohrozili. Až po skončení přesilovky nebezpečně vypálil Jelínek, z mezikruží ale mířil těsně nad. Možnost přesilovky dostali také Třinečtí, ani oni ji ale nesehráli dobře.

Na začátku druhé části měl na hokejce vyrovnání Derner, na Štěpánka ale nevyzrál. Na opačné straně zahrozil z rychlého kontru Stránský, také Hrachovina ale zasáhl. V 26. minutě už se ale Stránský radoval, když napálil odražený kotouč do horního rohu Hrachovinovy branky.

Bílí Tygři se mohli do utkání vrátit v přesilové hře, Oceláři se ale v poklidu ubránili. Třetí branku hostů poté mohl přidat unikající Michal Kovařčík, Hrachovina však jeho blafák zneškodnil. V závěru druhé třetiny Třinec využil zásluhou dobře postaveného Marcinka přesilovku a do kabin tak šel s tříbrankovým náskokem.

Severočeši se poté tlačili do útoku a blízko snížení byl Havlín. Jeho tečovanou ránu ale zastavila levá tyč Štěpánkovy branky. Další velké šance měli Zachar se Šmídem, na Štěpánka si ale nepřišli. Naopak Třinečtí se již nikam nehnali a zkušeně si hlídali vedení. Na konečných 4:0 pro Oceláře v 57. minutě upravil Chmielewski, který potrestal Hrachovinovu chybu při rozehrávce.

Patrik Augusta (Liberec): "Zápas se nám hrubě nepovedl. Není tam příliš co hodnotit. Možná malinko snesla měřítko třetí třetina, jinak to bylo z naší strany hodně nepovedené utkání. Možná jsme nebyli hlavami v zápase, navíc soupeř hrál velice dobře. Myslím, že to byl letos náš nejhorší výkon. Prezidentský pohár je odměnou za celoroční práci."

Václav Varaďa (Třinec): "Těší mě výsledek zápasu. Již od prvního vhazování jsme hráli velmi dobře, výborně jsme bruslili a vytvořili jsme si spoustu šancí. Postupně jsme navyšovali skóre, i když nás domácí ve třetí třetině trochu zatlačili, vyhráli jsme zaslouženě."

SESTŘIH: Liberec - Třinec 0:4. Štěpánek vynuloval vítěze Prezidentova poháru

Domácí:

Hosté: 00:47. Martin Růžička, 25:15. M. Stránský, 37:32. Marcinko, 56:27. Chmielewski

Domácí: Hrachovina (Schwarz) – Knot (A), Šmíd, Graborenko, Kotvan, Havlín, Derner, T. Hanousek (A) – Birner, L. Hudáček, Lenc – Marosz, Bulíř, M. Zachar – L. Krenželok (C), P. Jelínek, Ordoš – J. Vlach, Šír, Valský.

Hosté: Štěpánek (Kváča) – M. Doudera, Gernát, M. Adámek, D. Musil, Roth, Kundrátek, Zahradníček – Martin Růžička (A), P. Vrána, M. Stránský – O. Kovařčík, Marcinko, Hrňa – Dravecký (A), M. Kovařčík, Adamský (C) – Kofroň, Novotný, Hrehorčák – Chmielewski.

Velký obrat obstaral Kantner svým premiérovým hattrickem

Plzeň má nyní nejblíže do Ligy mistrů, kterou si vedle vítěze základní části Liberce zahraje i druhý tým konečné tabulky. Poslední kolo Západočeši odehrají na ledě třetího Třince, před nímž mají dvoubodový náskok stejně jako před čtvrtou Spartou.

Hosté udeřili z první vážnější akce, už po 65 vteřinách dokázal přečíslení dvou na jednoho úspěšně zakončit Červený. Domácí se poté tlačili za vyrovnáním, Eberle však z prostoru mezi kruhy střelou po ledě Čiliaka nepřekonal a naopak na druhé straně se ve 12. minutě dočkal první extraligové trefy Střondala, jenž zaskočil Frodla ranou z pravého kruhu.

Hráči Komety si situaci zkomplikovali fauly. Ve 14. minutě ještě Kantner během početní výhody zblízka proti Čiliakovi neuspěl, o dvě minuty později už vyloučení Horkého z podobné pozice nadvakrát potrestal a snížil na 1:2. Krátce před koncem první třetiny mohl odpovědět z rychlého brejku Mueller, Frodl ale stačil proti jeho zakončení i Zaťovičově dorážce zasáhnout.

Po pauze Indiáni nezužitkovali přesilovku a při početní výhodě Komety našel Plekanec křížnou přihrávkou Stránského, jehož střelu mířící do odkryté branky skvělým zákrokem zneškodnil Frodl. Akce se v rychlém sledu přelévaly na obě strany, příležitosti promarnili agilní Mueller i domácí Eberle.

Po polovině zápasu Gulaš od zadního mantinelu našel volného Pulpána, jenž neprostřelil Čiliaka. Kuncovo vyloučení následně zkrátil nedovoleným zákrokem Mertl. Paradoxně ve vlastním oslabení pak při přečíslení Jank připravil bekhendem Kantnerovi gól na 2:2. Krátce před druhou sirénou navíc ještě musel pozorný Čiliak zastavit Heřmanův únik.

Domácí pokračovali ve střelecké převaze i v závěrečné části. Němec ještě bekhendem v dobré pozici netrefil, v 45. minutě už se ale v ponechané výhodě pohodlnou dorážkou prosadil Kantner a dokonal čistý hattrick.

Hosté následně jen díky Čiliakovi přečkali Mertlovu přesilovkovou šanci. Indiáni nepolevili v ofenzivní snaze, Mertl ale opět z dobré pozice nerozhodl. Na druhé straně ještě v závěru zahrozili Horký a z mezikruží Mueller.

Ladislav Čihák (Plzeň): "Nevstoupili jsme do utkání dobře. Byli jsme horší v pohybu i soubojích. Bylo to od nás vlažné. Důležité bylo snížení na 1:2 pět minut před koncem první třetiny a potom jsme se do toho trochu dostali. Ve druhé třetině jsme na to navázali. Snažili jsme se mít velký pohyb a pořád jsme věřili, že takhle těžký zápas otočíme. Kluci si za tím šli, čtyřicet minut jsme byli lepším týmem a zasloužili jsme si vyhrát. Byl to večer Matyáše Kantnera. Ukázalo se, že když člověk pracuje, přidává si v tréninku, tak je odměněn."

Kamil Pokorný (Kometa): "Začali jsme dobře, dostali jsme se brzy do vedení 2:0. Problém ale přinesla tři vyloučení. Tolik jich proti týmu jako je Plzeň jde těžko ubránit. V závěru první třetiny se domácí gólem dostali zpátky do hry, byli potom aktivnější ve druhé třetině a vyrovnali. My jsme měli tři brejky bez gólu. Ve třetí třetině díky důrazu hlavně kolem brány Plzeň zápas rozhodla. Dnes jsme měli v zápase slušné i horší pasáže. Připravíme se na pátek."

SESTŘIH: Plzeň - Kometa Brno 3:2. Domácí obrat režíroval hattrickem Kantner

Domácí: 15:44. Kantner, 36:26. Kantner, 44:23. Kantner

Hosté: 01:15. Červený, 11:36. Střondala

Domácí: Frodl (Tomáš Král) – Jank, Čerešňák, Pulpán (A), Jánošík, Vráblík, L. Kaňák, Houdek – P. Zdráhal, Mertl (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – Kantner, V. Němec, Pour – Vracovský, Heřman, Rob.

Hosté: Čiliak (Vejmelka) – Baranka, O. Němec (A), Pyrochta, Bartejs, Gulaši, Svozil, D. Krenželok – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller – Červený, Plekanec (A), L. Horký – Š. Stránský, Rákos, Vincour – Kusko, Střondala, Kunc.