Dukla Trenčín
Naposledy zmenené pred 4 rokmi
obnoviť
Filter

S konštatovaním, že Slovan Bratislava na domácom ľade podľahol Dukle Trenčín 1:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dnešného večera. Dočítania priatelia.

Koniec zápasu.

59:20

Fanúšikovia Dukly už v Bratislave oslavujú víťazstvo svojho tímu.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:05

Trenčín dal gól!
Hostia si dnes z Bratislavy odvezú cenné tri body, pretože JOZEF SLÁDOK z diaľky triafa opustenú domácu bránku! Asistencia: Jozef Švec.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:59

Trenčania opäť posielajú puk na zakázané uvoľnenie.

57:48

Sersen pálil od modrej čiary, pred Tomekom bolo tesno, ale puk do siete neprepadol.

57:31

Peter Sojčík bekhendom puk posiela cez všetky čiary.

57:03

Bránka domácich je opustená, Slovan hrá power-play!

56:59

Carson pálil od modrej čiary, v permanencii bola znovu lapačka Mateja Tomeka.

56:40

Oddychový čas domácich.

56:40

Ďalšia útočná snaha domácich končí v lapačke Mateja Tomeka.

55:55

Vhadzovanie po ľavej ruke Mateja Tomeka.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je stále 1:3.

54:43

Tentoraz kombinujú v útočnom pásme, Trenčania, ale Vladislav Habal nemusel zasahovať.

53:59

Domáci hokejisti kombinujú v útočnom pásme, Bondra hľadal prihrávkou Slobodu, nebol však úspešný.

53:19

Trenčania sa snažia vyvarovať chybám v obrannom pásme, domáci sú akoby trošku zaskočení.

52:35

Za faul Sládoka bolo napokon nariadené trestné strieľanie! St.Pierre si potiahol puk na bekhendové zakončenia, Tomek mu však lapačkou zmaril gólovú radosť!

52:35

Domáci St. Pierre sa dostal do úniku, zakončiť však nestihol, pretože bol faulovaný.

52:04

V Bratislave máme reklamnú prestávku, čo je ideálny čas pre oboch trénerov na taktické pokyny do záveru tretej tretiny.

51:42

Michal Sersen pálil od modrej čiary, Matej Tomek bol pozorný a skryl puk vo svojej výstroji.

51:00

Dnešné stretnutie sleduje 4602 divákov.

50:44

Hrá sa v rýchlom tempe, domácim sa kráti čas aspoň na kontaktný gól.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Slovan prehráva na domácom ľade s Duklou Trenčín 1:3.

49:50

Domáci stiahli puk za svoju bránku, striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

49:01

Jeden z dvojice hlavných rozhodcov končí na ľadovej ploche, je zjavne otrasený a hra je prerušená.

48:34

Ďalšia výborná akcia Trenčína, Josef Mikyska však nemá strelecký deň, Habal mu zmaril ďalšiu gólovú šancu.

48:03

Domáci sa snažia, chcú streliť kontaktný gól, ale zatiaľ je to príliš pomalé a nepresné.

47:22

Hostia v plnom počte.

46:58

Patrik Bačik nahodil od modrej čiary puk na bránku hostí, Tomek bol ale znovu pozorný.

46:33

Hostia získali puk a okamžite ho posielajú cez všetky čiary.

46:01

Slovan kombinuje v útočnom pásme, zatiaľ sa však domácim nedarí strelecky ohroziť Mateja Tomeka.

45:22

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bartovič – 2 min., sekanie).

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Slovan zatiaľ prehráva na domácom ľade s Duklou Trenčín 1:3.

44:50

Nuž, ale dnes si domáci tréner musí z hry jeho obrany doslova trhať vlasy, pretože Slovan má v obrane deň otvorených dverí.

44:31

Ďalšia veľká šanca Trenčína, McCormack našiel naľavo Josefa Mikysku, ale ten znovu mieril len do Vladislava Habala!

44:01

Jozef Sládok chyboval vo vlastnom obrannom pásme, hráči Slovana však túto chybu nedokázali využiť.

43:11

Obrovská šanca hostí, Štach ale vo vyloženej pozícii nemieril presne!

42:49

Lenže Trenčania sa dostali do prečíslenia 3 na 1, k strele sa napokon odhodlal Mikyska, ale nemieril presne!

42:22

Domáci okamžite pokračujú v nápore, pred Tomekom v týchto momentoch doslova horí ľad!

41:34

Slovan Bratislava dal gól!
Tentoraz to však domácim konečne vyšlo! JINDŘICH ABDUL sa po ľavej strane dostal do útočného pásma, spoza obrancu hostí vystrelil švihom a puk končí v sieti prekvapeného Mateja Tomeka! Asistencia: Patrik Bačik, Šimon Petráš.

41:13

Obrovská šanca domáceho tímu, Matej Tomek už bol doslova prekonaný, ale domáci nedokázali dostať puk do siete hostí!

40:52

Domáci opäť začínajú aktívne, snažia sa, ale nedarí sa im prekonať pozornú obranu hostí.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech hostí z Trenčína.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách máme v Bratislave stále stav 0:3. Tretia tretina sa začne približne o 20:18.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:31

Domáci v obrovskom nápore, Sersenova strela od modrej bola tečovaná, puk ale nekončí v bránke hostí.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:45

Slovan okamžite v tlaku v útočnom pásme.

38:36

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Brodeur – 2 min., sekanie).

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:37

Nuž, domácim sa nedá uprieť snaha, ale zatiaľ je to naozaj veľmi jalové.

36:58

Tak to je neuveriteľné, ďalšia obrovská šanca hostí, Marek Hecl však z pravej strany Habala neprekonal!

36:24

Hostia znovu v útoku, tentoraz pred Habalom neuspel Peter Sojčík.

35:51

Ďalšia skvelá akcia hostí, Špirkovu strelu z medzikružia však Habal napokon na dvakrát skrotil vo svojej lapačke.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu v Bratislave je stále 0:3.

34:19

Trenčania znovu operujú v útočnom pásme, tentoraz však gólman Slovana nemusel zasahovať.

33:50

Obrovská šanca hostí, z pravej strany pálil švihom Josef Mikyska, ale Habal mu skvelým zákrokom pokazil gólovú radosť!

33:01

V týchto chvíľach nie je veľmi čo komentovať, Slovanu sa nedarí, Trenčania sa nikam netlačia.

32:32

Slovan hrá stále veľmi staticky, domácim akoby chýbala energia. Trenčania zatiaľ kontrolujú priebeh zápasu bez väčších problémov.

31:55

Trenčiansky Rajnoha má problémy s rukou a odchádza do útrob štadióna, želáme mu každopádne skoré uzdravenie.

31:19

Domáci fanúšikovia ženú svoj tím stále dopredu, no Belasím sa zatiaľ nedarí podľa predstáv.

30:52

Rýchly útok Slovana, puk po strele z ľavej strany končí nad bránkou hostí.

30:01

V polovici zápasu Slovan na domácom ľade stále prehráva s Trenčínom 0:3.

29:33

McCormack sa nešťastne pošmykol za vlastnou bránkou, ani toto však hráči Slovana nedokázali využiť.

28:55

Ďalšia akcia hostí z Považia, puk však končí v lapačke Vladislava Habala.

28:10

Slovanisti opäť kombinujú v útočnom pásme, ale stále je to jalové.

27:44

Trenčania však príkladne bojujú, Rajnoha získal puk a poslal ho cez všetky čiary.

27:09

Domáci stále v kombinácii pred Tomekom, ten však doposiaľ v tejto presilovej hre nemusel zasahovať.

26:55

Slovan kombinuje v útočnom pásme.

26:12

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Mikyska – 2 min., krosček).

26:12

Pred bránkou Slovana vzniká šarvátka, uvidíme či sa bude vylučovať.

26:11

Abdul posielal puk popred bránku hostí, nikto z jeho spoluhráčov ho však nedokázal trafiť.

25:23

Slovan opäť s menšími problémami v obrannom pásme, Trenčania ale tentoraz neboli úspešní.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 0:3.

24:45

Výborná akcia Slovana v závere presilovej hry, Tomek je ale opäť pozorný.

24:45

24:22

Sersen delovkou trafil len Tomáša Bokroša.

23:58

Slovan znovu kombinuje v útočnom pásme, Tomek ale doposiaľ nemusel zasahovať.

23:29

Peter Sojčík získal vo vlastnom pásme puk a okamžite ho poslal až za bránku Vladislava Habala.

23:01

22:45

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bartovič – 2 min., podrazenie).

22:45

Kytnár sa predieral do útočného pásma, končí však na ľade a Slovan bude hrať presilovú hru.

22:20

Puk končí na tribúne štadióna v Bratislave, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

21:55

Slovan začína vysoko napádať rozohrávku hostí a tým to začína robiť problémy.

21:12

Bondra sa dostal k puku pred bránkou hostí, Tomek si nebol celkom istý kde je puk, ale ten napokon v jeho sieti neskončil.

20:50

Trenčanom patrí aj úvod druhej časti hry.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech hostí z Trenčína.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine prehráva Slovan Bratislava s Duklou Trenčín 0:3. Druhá tretina sa začne približne o 19:26.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:47

Milan Kytnár si urobil priestor na strelu na ľavej strany, mieril však len do hrude Mateja Tomeka.

19:11

Na oboch stranách sa črtali zaujímavé šance, ani jeden z tímov ich však nedotiahol do konca.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:59

Oba tímy s plným počtom hráčov.

18:55

Slovan robí stále pomerne veľké a najmä zbytočné chyby vo vlastnom obrannom pásme.

18:33

Urbánek sa predieral dopredu, ale skvelý obranný zákrok predviedol Tomáš Bokroš.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny, domáci fanúšikovia ženú svoj tím dopredu.

17:33

Trenčania sú však smerom dopredu stále aktívnejší než hráči Slovana.

16:59

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Abdul – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Hlinka – 2 min., hrubosť).

16:50

Náznak šarvátky medzi Abdulom a Hlinkom. Nič vážnejšie to nebolo, vylučovať sa ale bude na oboch stranách.

16:10

Vhadzovanie po ľavej ruke Vladislava Habala.

15:58

Trenčín ale pokračuje v ofenzíve a Habal musel opäť zasahovať.

15:38

Obrovská šanca hostí! Marek Hecl skvele vysunul do šanca Borisa Sádeckého, ktorý ale v jasnej pozícii nechal vyniknúť Vladislava Habala, ktorý výborným zákrokom podržal svoj tím!

15:01

Do konca prvej časti hry ostáva necelých 5 minút, Slovan na domácom ľade prehráva s Duklou Trenčín prekvapujúco 0:3.

14:31

Rýchla akcia Slovana, po zakončení Tomáša Matoušeka bol však opäť pozorný Matej Tomek.

13:32

Vojaci hrajú vo veľkej pohode a znovu sú nasťahovaní v útočnom pásme.

12:54

Neuveriteľné! MAREK HECL sa najlepšie zorientoval v skrumáži pred Habalovou bránkou a dostáva svoj tím už do trojgólového vedenia! Asistencie: Boris Sádecký, Rastislav Špirko.

13:09

Domáci sa nedokážu v prvej tretine dostať z útlmu, zatiaľ sa im nedarí.

12:32

Obrovská šanca Slovana! Jindřich Abdul sa dostal do úniku, bol však skvele tiesnený McCormacom a nedokázal tak zakončiť!

12:22

Domáci sa oslobodzujú len za cenu zakázaného uvoľnenia, vhadzovať sa tak bude opäť pred Habalom.

11:11

Šokujúci úvod zápasu pred domácich! TOMÁŠ BOKROŠ od modrej čiary nahodil puk na bránku domácich a ten končí v sieti prekvapeného Vladislava Habala! Asistencie: Michal Hlinka, Mathieu Brodeur.

10:53

Tomek bol ďaleko z bránky, napokon sa ku strele dostal skúsený Michal Sersen, ale brankár Dukly puk stihol chytiť.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Trenčín zatiaľ vedie nad Slovanom Bratislava 1:0.

09:53

Slovan po dlhom čase v útočnom pásme, strela Kučného však Tomekovi vrásky na tvári neurobila.

09:31

Menšia šarvátka pred domácou bránkou, vylučovať sa ale nebude.

09:12

Trenčín po góle pokračuje v nápore.

08:41

Trenčín dal gól! Po buly sa dostal ku strele z vrchu kruhov RASTISLAV ŠPIRKO a delovkou vymietol pravý horný roh Habalovej bránky! Asistencie: Lukáš Paukovček.

08:39

Delovka Tomáša Bokroša od modrej čiary minula bránku Slovana!

08:29

Ďalšia dobrá akcia Trenčína, Mikyska zakončoval pri ľavej tyči, Habal bol ale pozorný a skryl puk do svojej lapačky!

08:14

Hostia okamžite v nápore počas presilovej hry.

07:58

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Bačik – 2 min., napadnutie).

07:55

Obrovský závar pred bránkou Slovana, Vojaci síce puk za bránkovú čiaru nepretlačili, ale budú hrať aspoň presilovú hru.

07:44

Slovan sa stále trápi s rozohrávkou a má veľké problémy v obrane.

07:11

Stacha pálil od modrej čiary, Habal nemusel vôbec zasahovať.

06:59

Vojaci spod hradu Matúša Čáka vysoko napádajú rozohrávku Slovana, domácim to robí veľké problémy.

06:13

Kukumberova ľahkovážnosť mohla domácich mrzieť, akciu však Trenčania nedokázali doviesť do úspešného konca.

05:34

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

04:49

Trenčín sa ale výborne bráni a posiela puk cez všetky čiary.

04:33

Šedivý futbalovým spôsobom udržal puk v útočnom pásme, domáci sa snažia zovrieť vojakov v obrane.

04:00

Parádna prihrávka Milana Kytnára do medzikružia, strelu Šimona Petráša však bravúrne zlikvidoval Matej Tomek.

03:34

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Stacha – 2 min., podrazenie).

03:03

Slovan si pripisuje tretí strelecký pokus v dnešnom zápase, Tomek je stále pozorný.

02:48

01:44

Švec zachytil vyhodenie domácich, Trenčín pokračuje v útočnej akcii v tretine Slovana.