pátek 29.3 22:00 - Hradní sklípek, Strakonice

• Velikonoční farmářské trhy s ukázkami pletení z proutí

pátek 29.3 9:00 - Drahkov

Milevská rezerva v první přípravě roznesla Planou. Hattrickem se blýskl Sedláček

MILEVSKO – K prvnímu přípravnému utkání si rezerva FC ZVVZ Milevsko pozvala účastníka stejné soutěže – céčkové skupiny I. B třídy Planou nad Lužnicí. Vzájemné utkání o body na podzim vyhráli 3:2 Milevšťáci, kteří se radovali díky výborné první půli i tentokrát. Po první pětačtyřicetiminutovce vedli svěřenci trenéra Radka Fialy rozdílem třídy 4:0, dvakrát se prosadili Süsmilich a Sedláček. Po pauze přidaly oba celky po dvou brankách, za domácí Sedláček zkompletoval hattrick a jednou se trefil i střídající pendl z áčka Marvan – 6:2. Po krátkém třídenním soustředění v Putimi, které Milevšťáci absolvovali na konci minulého týdne, tak vstoupili do herní fáze přípravy vysokou výhrou. Premiéru si ve druhé půli odbyl mezi tyčemi brankář Martin Šípek z Kostelce nad Vltavou. Šanci v rezervě na jaře budou dostávat také dorazoví dorostenci a hráči, kteří nebudou mít dostatečnou minutáž v A týmu.

Další přípravný zápas sehraje tým kouče Radka Fialy opět na domácí půdě, tentokrát v sobotu 29. února od 10 hodin proti Jistebnici. Jarní část céčkové skupiny I. B třídy začne ve druhé polovině března. Milevsko B s Planou nad Lužnicí se utkají zase na konci dubna, to už ale půjde o mistrovské body.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Planá nad Lužnicí 6:2 (4:0). Branky: Sedláček 3, Süsmilich 2, Marvan. Rozhodčí: M. Jaroš. Bez karet. Přihlíželo 25 diváků.

Sestava Milevska: Hron – Charypar, Mácha, Bulín, Š. Komárek – Jakeš, Koutník, Süsmilich, Květ – Sedláček, Kutil. Střídali Šípek – F. Milaberský, Reiniš, Marvan a Martin Mladý.