Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  WRC

WRC3 Lindholm a Solberg, privátní jezdci s vozy ŠKODA, dojeli na druhém a pátém místě

Tuesday, 18. 02. 2020 - 09:45, Public relations

Nejkratší Švédská rallye (13. 2.-16. 2. 2020) všech dob přinesla na nedělní závěrečné rychlostní zkoušce těsnou bitvu. Z důvodu neobyčejně teplého počasí bylo druhé kolo mistrovství světa FIA World Rally Championship zkráceno na devět rychlostních zkoušek s celkovou délkou 148,55 kilometru.

Na 21,19 kilometrech poslední rychlostní zkoušky "Likenäs" se rozhodlo o výsledcích kategorie WRC3. Emil Lindholm s Mikaelem Korhonenem, jedoucí se soukromě nasazeným vozem ŠKODA FABIA Rally2 evo, dojeli v kategorii WRC3 na druhém místě se ztrátou pouhých pěti sekund na vítěze. Oliver Solberg (S) se spolujezdcem Aaronem Johnstonem (IRL) ztratili kvůli defektu na poslední rychlostní zkoušce své průběžné třetí místo v kategorii WRC3 a při svém debutu s vozem ŠKODA FABIA Rally2 evo nakonec dojeli ve své kategorii na pátém místě.