II/8, neděle 5. 1. 2020
Sparta - Pardubice SPA - PCE
Sparta: Dlouhý – Tomov (A), Ludvík, Ducháč (A), Tůma, Adamec (C), Horáček – Václavík, Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.
Pardubice: Matěcha – Hebek, Vašíček, Joudal, Koudelka, Chabada, Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček (A), Kubíček, Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný (A), Půlpán, Štětka.
Branky a nahrávky: 11. Mácha (Höll, Tůma), 44. Adamec (Václavík, Höll), 63. Theimer (Ducháč) – 34. Pavlata (Štětka), 49. Matuška (Koudelka). Rozhodčí: Hornáček – Kotounová, Kovář. Vyloučení: 6:2. Využití: 2:1. Diváci: 79. Střely na branku: 36:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Výborná fazóna svěřenců Dareka Stránského se nevytratila ani po vánočních svátcích. V sobotu navázali na těsné vítězství v Mladé Boleslavi a na domácím ledě v prodloužení přetlačili Pardubice, proti kterým si připsali už celkem desátou výhru v řadě! Rozhodující trefu vstřelil ve třetí minutě nastavení Oto Theimer, pod zbývající dvě branky se podepsali Adam Mácha a Andrej Adamec.