Počasí dnes15 °C, zítra18 °C
Pátek 29. března 2024  |  Svátek má Taťána
Bez reklam

Dukla bodovala poosmé v řadě, v sobotu vyhrála v Sokolově 4:2

Dukla porazila i dalšího soupeře ze severu Čech. Po domácím zápase s Ústím nad Labem zajížděla na led posledního Sokolova, který nakonec v rámci 37. kola nadstavby dokázal udolat výsledkem 4:2. Ve skupině poražených patří Jihlavě stále první místo s náskokem dvou bodů na Prostějov a dvěma zápasy k dobru.

Jihlavští hokejisté museli podobně jako v posledním utkání doma proti Ústí otáčet nepříznivý stav, když na ledě Sokolova prohrávali od poloviny šesté minuty 0:1 po brance Tomáše Vracovského. Za dvě minuty ale v přesilovce srovnal úspěšnou tečí Josef Skořepa.

Ve svůj prospěch otočila Dukla sobotní zápas ve druhé třetině, kdy vsítila dvě branky, když se prosadil Tomáš Čachotský a Matěj Pekr. Vzápětí hosté přestáli oslabení tří proti pěti, ale v následném klasickém oslabení už Baník přece jen snížil Matějem Zadražil.

Byl to ale jeho poslední úspěch v utkání, jelikož v čase 52:28 uklidnil Duklu další úspěšnou tečí Kryštof Hrala. Jihlava tak bodovala poosmé v řadě, tentokrát výhrou 4:2.